1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. BNB Haberleri
  4. Van de Poppe: Bu altcoin yüzde 100 fırlayabilir!

Van de Poppe: Bu altcoin yüzde 100 fırlayabilir!

Van de Poppe: Bu altcoin yüzde 100 fırlayabilir!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, Ethereum tabanlı bir altcoin’in %100 oranında yükselebileceğini söyledi. İşe analiste görre izlenmesi gereken üç kripto paranın ayrıntıları…

Analist Michaël van de Poppe: Bu 3 altcoine dikkat

Geniş çapta takip edilen bir kripto analisti olan Poppe, piyasadaki en büyük üç dijital varlığa ilişkin değerlendirmelerini güncelliyor. Kripto stratejisti Michaël van de Poppe164.000 YouTube abonesine, Binance Coin (BNB) ile başlayarak bazı değerlendirmelerde bulundu. Piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto varlık olan BNB’nin Aralık ayında biriktirmeye değer ilk üç kripto parasından biri olduğunu söylüyor.

BNB’nin 325 $ direnç seviyesinin üzerine çıkmayı başarması durumunda mevcut seviyelerden yaklaşık %50 yükselebileceğini tahmin ediyor ünlü analist. Poppe şöyle diyor: “Bence Binance [Coin] 325 $ seviyesini kırdığında, yüksek seviyelere doğru bir kez daha baskı yapacak. Ve sonra izleyecek bir koşucumuz olacak. 380 $ ve potansiyel olarak 450 $ civarında yüksek seviyeler görebilir.” Binance Coin (BNB) bu yazı yazılırken 301 dolardan el değiştiriyor.

altcoin

 

Sırada Ethereum ölçeklendirme ağı Polygon (MATIC) var. Van de Poppe, Polygon’un bir sonraki hedef fiyatı olan 0,95 $’a ulaştığında potansiyel olarak %35’in üzerinde toparlanabileceğini söylüyor. Analist konu hakkında şöyle diyor: “Bu zirveleri [yaklaşık 0,93 $] kırdığımızda, bu bölgeye [0,95 $] doğru hızlanacak ve ardından MATIC’in ciddi bir koşucu olduğunu görmeye başlayabilirsiniz.” Poligon, yazı yazılırken 0,92 dolardan işlem görüyor.

altcoin

Ethereum tabanlı blockchain Chainlink’e (LINK) dönen Van de Poppe, piyasa değerine göre 21. en büyük kripto varlığının 7,50 dolar civarında güçlü bir destek oluşturduğunda fiyatının ikiye katlanabileceğini söylüyor. Van de Poppe’nin konuya ilişkin görüşleri şu şekilde: “Burada tutunmaya başladığında, bir sonraki direnç bölgeleri olarak 8,50 ila 9,50 dolar arası göreceğimiz makul bir seviye. Ve bu yüksek aralığın [yaklaşık 9,30 dolar] üzerindeki kırılmaya doğru devam etmeye başlayabiliriz ve ardından potansiyel olarak 15 dolara bakıyoruz.” Chainlink, bu yazı yazılırken 7,53 dolar değerinde.

Kaynak

Etiketler: