BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü yatırım danışmanı Bitcoin’in geleceğini değerlendirdi!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ünlü yatırım danışmanı Bitcoin’in geleceğini değerlendirdi!

Ünlü yatırım danışmanı Bitcoin’in geleceğini değerlendirdi!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü yatırım danışmanı Alexander Blum, Bitcon’in geleceği hakkında değerlendirmelerde bulundu. Detaylar haberimizde.

Ünlü yatırım danışmanı Bitcoin’in geleceğini değerlendirdi!

Kurumsal yatırımcılar arasında kripto para birimlerinin benimsenmesi konusunda son zamanlarda yaygın bir heyecan var. Bitcoin ve buna bağlı olarak altcoinlerin fiyatı geçtiğimiz yıl boyunca yükseldi. Bu durum birçok yatırımcının kripto pazarına akın etmesini sağladı.

Opsiyon ve vadeli işlem piyasaları, kriptoların alternatif yatırım araçları olarak ortaya çıkışını ardından, bu süre zarfında benzeri görülmemiş bir ilgi gördü. Dijital varlık yatırım firmaları tarafından sunulan getiri fonları, yatırımcıların büyük ilgisini çeken ürün kategorilerinden biri oldu.

Yakın tarihli bir podcast röportajında, Two Prime Asset Management’ın kurucusu Alexander Blum, bu konularla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Blum’a göre, zaman içinde firmalar tarafından sunulan fonlara bakan farklı yatırımcı kategorileri ortaya çıktı. İlk olarak, portföylerinde kripto bulundurmanın önemine inanan ve bunun arkasındaki teknolojiyi anlayan ancak zaman kısıtlamaları nedeniyle yönetimi firmalara devreden yüksek net değerli bireyler. İkinci olarak, kendilerini eksik hisseden müşterilerinin baskısı altında, belirli bir yüzdeyi devreden küçük ve orta ölçekli kayıtlı yatırım danışmanları.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Birinci kategoriye benzer daha küçük kurumlar dışında, daha düşük risk ve yüksek getiri sağlayabilecek aşırı birikmiş sermaye için alternatif yatırım araçları arayan risk sermayesi fonları da bulunmaktadır.

Bununla birlikte, en şaşırtıcı olanı, sermayeyi egemen servet fonlarından kriptoya havale etmek için bu fonlara yaklaşan merkez bankalarının ve merkezi hükümetlerin yükselişidir

Blum’a göre tecrübeli yatırımcılardan gelen bu coşku, Bitcoin’in boğa koşusunun bitmekten çok uzak olabileceğine inanmak için yeterli sebep. Blum, aynı şeyi vurgulamak için bu yatırımcıların alım satım alışkanlıklarına opsiyonlar ve vadeli alım satım işlemleri açısından baktı.

“Opsiyon piyasasına bakarsanız, piyasa, seçeneklerin çarpık olduğu yer olan Q3 ve Q4 ikincil rallisine bahis yapıyor. İnsanlar, fiyatın artacağını düşündükleri için mevcut fiyatın üzerinde aramalar alıyorlar ve şu anda aramaların çoğunun yapıldığı yer burası ve bence bu olumlu bir şey.”

Blum, kendisine göre Bitcoin fiyatlarının gelecekte nereye gideceği sorulduğunda şunları söyledi:

“Bence en düşük seviyedeyiz. Biliyorsunuz 30-32k burada bir süreliğine oldukça güçlü tutuluyor ve bu noktada yukarı doğru bir sapma göreceğiz.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.