fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü tradera göre bu anlaşma VET’i uçuracak!

Ünlü tradera göre bu anlaşma VET’i uçuracak!

Ünlü tradera göre bu anlaşma VET’i uçuracak!
0
koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kirpto trader Ben Armstrong’a VeChain ile Salesforce arasındaki işbirliği VET’in fiyatını artıracak. Detaylar haberimizde.

Ünlü tradera göre bu anlaşma VET’i uçuracak

VeChain, VeChainThor blok zincirinde uygulamaları test etmek, denemek ve geliştirmek için Salesforce ile bir ortaklık yaptığını duyurdu. Popüler kripto trader Ben Armstrong, Youtube videosunda bu ortaklığın tüm kripto endüstrisindeki en önemli ortaklıklardan biri olabileceğini iddia etti.

Armstrong Salesforce’un dünya çapındaki en büyük küresel müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) şirketlerinden biri olduğunu ifade etti. Yazılım şirketi, VeChain ile yapılan iş birliği sayesinde birden fazla iş sektörü arasında bir bağlantı oluşturacak.

Bkz: VET, VET haberleri ve son dakika gelişmeleri

Armstrong’a göre Salesforce, geleneksel pazardaki birçok büyük şirketle çalışıyor. Ünlü trader VeChain’in platformunda geliştirilebilecek özellikler ve çoklu kullanım durumları nedeniyle, bu ortaklığın blockchain şirketi için çok mantıklı bir adım olduğuna inanıyor.

koinmedya_paradex

VeChain Foundation’ın Salesforce ile ortaklık konusundaki resmi açıklamasına göre, anlaşmanın yapılmasında büyük rol Salesforce’un Strateji ve Mimari Direktörü Daniel Nortje’ye ait. Nortje, VeChainThor’da veri paylaşımını sağlayan Salesforce – Toolchain Adapt çözümünü oluşturan ekibin bir içerisinde yer alıyor.

Nortje, blok zinciri teknolojisinin CRM endüstrisinde kritik bir araç olarak potansiyelini kabul ettiğini bu nedenle VeChain ile entegrasyonun bu sektördeki en önemli zorlukların üstesinden gelmeye odaklanacağını belirtti.

Bern Armstrong, iş birliğinin VeChain’in tokeni VET’in fiyatını olumlu yönde etkilemesini bekliyor. Armstrong, VeChain portföyünü 4 kat artırdığını açıkladı. VET yapılan anlaşmadan sonra Armstrong’u haklı çıkaran bir artış gördü. Yazım anında VET 0,16 dolardan işlem görüyor. VET son bir haftada %49 bugün ise %20 değer kazandı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler:
koinmedya_brave