fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü tenisçi Naomi Osaka’yı mest eden kripto para!

Ünlü tenisçi Naomi Osaka’yı mest eden kripto para!

Ünlü tenisçi Naomi Osaka’yı mest eden kripto para!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyaca ünlü sporcular kripto para piyasalarının büyüsüne kapıldılar. Bu akıma yeni katılan ünü sporculardan birisi de Naomi Osaka oldu. Ünlü tesçiyi mest eden kripto para hangisi?


Ünlü tenisçi Naomi Osaka’yı mest eden kripto para!

Japon kökenli ünlü tenisçi Naomi Osaka, Kadınlar Tenis Birliğinde birincilik sırasına oturan ilk Asya kökenli tenisçi oldu. Grand Slam’de 4 kez şampiyonluk tadan tenisçi, ABD Açık ve Avustralya Açıkta da şampiyonluk derecesine ulaştı.

Ünlü tenisçi Naomi Osaka, sosyal medya üzerinde kripto paralar konusundaki tutkusunu paylaşmaktan geri durmuyor. Osaka en son ki açıklamasında kendisinin kripto para piyasalarına girmesine neden olan kripto paranın Dogecoin olduğunu duyurdu.

Osaka’nın menajeri kripto paralara yatırım konusunda fikrini ilk açıkladığı zaman Osaka menajerine; “Kripto paraları biliyorum. Özellikle Dogecoin ciddi oranda kazandırma potansiyeline sahip” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Osaka, Dogecoin’in yanında son günlerin yükselen yatırım aracı olan Non-Fungible Token (NFT) konusunda da oldukça bilgi sahibi. Osaka kripto para yatırımları konusunda ne bir bilgi vermese de Dogecoin ve NFT’lerden çeşitli düzeyde yatırım yaptığı tahmin ediliyor.

Lütfen Bkz: Ethereum ağındaki yazılım hatası kısa süreli paniğe neden oldu!

NFT’ler Bitcoin ve kripto paralar gibi blockchain üzerinde işlem gören sanal yatırım araçlarıdır. NFT’leri Bitcoin ve kripto paralardan ayıran temel özelliği ise üretilen her bir NFT’nin değerinin kendine has belirlenmesi.

Geçtiğimiz günlerde futbolun yaşayan efsanesi Messi’nin Barcelona’dan Paris Saint Germain’e transferi oldukça yankı uyandırdı. Messi, PSG transfer ücretinin bir kısmını PSG taraftar tokenları üzerinden alması dikkatlerin tekrardan kripto paralar üzerinde toplanmasına neden olmuştu.

Dogecoin yazının kaleme alındığı saatte 28 cent düzeyinde işlem görüyor. Doge en yüksek değerini 8 Mayıs’ta 74 cent ile gördü. Doge tekrardan bir çıkış arıyor. Aşağıdaki grafikte Doge fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Naomi Osaka kripto Ünlü tenisçi Naomi Osaka’yı mest eden kripto para!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.