Loading...
btc
BTC
-0.87%
Bitcoin
62.871,76 USDT
eth
ETH
-1.26%
Ethereum
3.062,94 USDT
bch
BCH
-5.22%
Bitcoin Cash
481,75 USDT
xrp
XRP
-0.72%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.34%
Litecoin
79,13 USDT
bnb
BNB
-2.91%
Binance Coin
536,61 USDT
sol
SOL
-3.67%
Solana
133,44 USDT
avax
AVAX
-2.78%
Avalanche
34,18 USDT
ada
ADA
-1.98%
Cardano
0,45 USDT
dot
DOT
-1.17%
Poladot
6,63 USDT
doge
DOGE
-4.79%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
1.82%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü milyarder büyük bir kripto yatırımı yapmaya hazırlanıyor!

ünlü milyarder
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü milyarder Bloomberg’e verdiği demeçte kritpto paralara yüklü bir miktar yatırım yapmayı düşündüklerini belirtti. Detaylar haberimizde.

Ünlü milyarder büyük bir kripto yatırımı yapmaya hazırlanıyor

American Real Estate Partners olarak bilinen New York City merkezli, çeşitlendirilmiş bir holding Icahn Enterprises’ın kurucusu ve hissedarı Carl Icahn, kripto para birimlerine bir yatırım yapmayı planlıyor.

Kripto paralara önceden şüphe ile yaklaşan Carl Icahn, piyasaya çok büyük bir miktar ile girmeyi planlıyor. Ünlü yatırımcı 1,5 milyar dolarlık kripto para yatırımı yapmak istediğini ifade etti.

Bloomberg’e verdiği demeçte kripto paraların hep hayatımızda olacağı vurgulayan ünlü milyarder, fırsatların nerede olduğunu belirlemek için Bitcoin ve Ethereum’u incelediğini ifade etti. Icahn’a göre kripto para birimleri ekonomide enflasyonun bir tezahürü olarak popülerlik kazanmaya devam ediyor.

cahn, sağlam bir dayanağı olmayan kripto para birimiyle ilgili herhangi bir eleştirinin “biraz yanlış kafalı” olduğunu söyledi.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Doların değerinin onu vergi ödemek için kullanabilmek olduğunu değerlendiren ünlü yatırımcı, kripto paraya nerenden dahil olacağı konusunda araştırma yaptığını belirtti.

Ayrıca hisse senedi piyasasının bazı kısımlarının saçma fiyatlarla işlem görmesinin insanları kripto paralara yönlendirdiği vurgusunu yaptı.

Kripto piyasası son günlerde düşüş eğiliminde olsa da büyük yatırımcılardan destek görmeye devam ediyor. Kripto paraların geleceğinin olduğuna dair vurgular yapan yatırımcılar yaptıkları açıklamalarda dalgalanmalar olabileceğine dikkat çekiyor. Bu dalgalanmaların kripto paraların sonu değil gelişimin doğal bir seyri olduğuna inandıklarını belirtiyorlar.

Amerikan ekonomisi hakkında da yorumda bulunan ünlü yatırımcı, Joe Biden’ın Teşvik paketi konusunda dikkatli olması gerektiğini ifade etti. Teşvik paketinin enflasyonist etkisinin göz önünde bulundurulması gerektiğini belirtti.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.