1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü kripto stratejistinden heyecan veren altcoin tahminleri!

Ünlü kripto stratejistinden heyecan veren altcoin tahminleri!

Ünlü kripto stratejistinden heyecan veren altcoin tahminleri!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Altcoin Sherpa, kendi Twitter sayfasında bazı altcoinler için tahminlerde bulundu. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü kripto stratejistinden heyecan veren altcoin tahminleri!

Kripto piyasasındaki durgunluk devam ediyor. İlk 10’daki kripto paralar içerisinde iyi bir performans gösteren tek kripto para Cardano (ADA). ADA son 7 günde %35 değer kazandı. ADA’nın açıklanan yeni yol haritası kripto paraya büyük bir katalizör oldu. Bitcoin ve Ethereum’da uzun süredir yatay bir seyir izliyor. BTC, 42,355 Ethereum ise 3,195 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Cardano fiyat tahmini

Ünlü kripto analisti Altcoin Sherpa, kendi Twitter sayfasında bu durgunluğu bozmaya hazırlanan altcoinleri açıkladı. Analist, Ethereum rakibi Fantom (FTM) için güçlü bir kırılma öngörüyor ve başka bir ETH rakibinin toparlanmaya hazırlandığını söylüyor.

İlgili: Fantom (FTM) fiyat tahmini

İşletmeler için oldukça ölçeklenebilir bir blok zinciri olan Fantom’un, tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkma yolunda olduğunu dile getiren analist, FTM’nin öncelikle 3,00 dolarlık direnci kırması gerektiğini belirtti. FTM tüm zamanların en yüksek seviyesine 28 Ekim 2021’de 3,48 dolar ile çıkmıştı. FTM, yazım anında 2,94 dolardan işlem görüyor.

“Ne zaman ve nasıl bilmiyorum ama bence bu bir boğa bayrağı FTM’nin çok güçlü temelleri var. Bence sırada 3,50 dolar var. FTM güçlü bir kripto para.”

altcoin Ünlü kripto stratejistinden heyecan veren altcoin tahminleri!

Altcoin Sherpa’nın yükseliş beklediği bir diğer kripto para ise Solana (SOL). Analist, mevcut seviyesinin SOL için bir desteğe dönüştüğünü ve bundan sonra 170 dolarlık seviyeye yükselmesini beklediğini belirtti. Solana, anlık olarak 140 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Solana fiyat tahmini

“Görünüşe göre bu mevcut alan destek oldu; 200 günlük üstel hareketli ortalama ve Eylül’deki son gerçek konsolidasyon alanı göz önüne alındığında en azından 170 dolarlık seviyeyi beklemek doğru görünüyor”.

altcoin Ünlü kripto stratejistinden heyecan veren altcoin tahminleri!

Altcoin Sherpa’nın listesindeki bir diğer kripto para ise Harmony (ONE). Kripto analistine göre Harmony, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaktan bir direnç uzakta. 0,32 dolardan işlem görürken tüm zamanların en yüksek seviyesini 0,37 dolar ile üç ay önce gördü.

İlgili: Harmony (ONE) fiyat tahmini

“Seviyeler kişisel olarak bana oldukça temiz görünüyor; sadece bir direnç seviyesini temizleyerek tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıktı. Şahsen satın almadan önce bu düşüşün biraz daha düşmesini beklerdim ama çok, çok güçlü görünüyor.”

 

 

altcoin Ünlü kripto stratejistinden heyecan veren altcoin tahminleri!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: