okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.21%
Bitcoin
68.541,69 USDT
eth
ETH
-0.15%
Ethereum
3.838,82 USDT
bch
BCH
-0.12%
Bitcoin Cash
469,84 USDT
xrp
XRP
-0.7%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.26%
Litecoin
83,22 USDT
bnb
BNB
0.08%
Binance Coin
602,18 USDT
sol
SOL
-0.41%
Solana
168,00 USDT
avax
AVAX
-0.62%
Avalanche
36,79 USDT
ada
ADA
0.05%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.65%
Poladot
7,32 USDT
doge
DOGE
1%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
3.84%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü analistten kritik Bitcoin uyarısı! BTC için sırada ne var?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin’in 2023 rallisini doğru bir şekilde bilen ünlü analist, şimdi de bir uyarıda bulunuyor. Buradaki piyasa yapısının neye işaret ettiğini açıklıyor.

Ünlü analistten kritik Bitcoin uyarısı! BTC için sırada ne var?

2023’te kripto piyasasında ralli başlayacağını doğru bilen ünlü analisti, şimdi de Bitcoin (BTC) ile ilgili kritik bir uyarıda bulunuyor. BTC’deki güçlü yükseliş trendinin, spot borsa yatırım fonlarının (ETF’ler) Ocak ayında onaylanmasından bu yana ilk kez zayıflık belirtileri gösterdiği söylüyor.

Yeni bir piyasa değerlendirme videosu paylaşan DonAlt takma isimli trader, 58.000 YouTube abonesine BTC’nin bu yılki güçlü yükseliş trendinin tükenme belirtileri göstermeye başladığını söylüyor. Şöyle konuşuyor:

“ETF mumundan bu yana konsolidasyon, sonra yükseliş, konsolidasyon sonra yeniden yükseliş, konsolidasyon sonra bir kez yükseliş, yükseliş, yükseliş yaşadık. Burada bir şeyler ters gidiyor. Burada trendlerin yapısında bir değişim olduğunu görüyoruz.”

İlgili – Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

Ünlü analistten kritik Bitcoin uyarısı! BTC için sırada sırada ne var?

Ünlü trader ayrıca Bitcoin’in daha düşük zaman dilimindeki piyasa yapısından endişe duyduğunu söylüyor. Dört saatlik grafiğe bakan DonAlt, BTC sahiplerinin topladıkları Bitcoin’leri dump yapmak için rallileri kullanıyor gibi göründüğünü belirtiyor.

DonAlt, son satış faaliyetini Bitcoin’in 69.000 dolarlık yüksek zaman dilimi direncine yakın işlem görmesiyle birleştirerek, mevcut yapının BTC ayılarının lehine olduğunu söylüyor. Burada satış işaretleri gören analist şöyle devam ediyor.

“Bu mutlaka düşüş işareti değil. Bu bir işaret, tamam sonunda satıcılar geliyor. Bu, fiyatların düşeceği anlamına gelmek zorunda değil, ancak bu rallide ilk kez böyle bir şey oldu…

Bu ille de kötüye işaret değil. Sadece ETF döneminden bu yana ilk kez böyle bir şey yaşıyoruz…

Birkaç düşük zaman dilimi endişesi var, birkaç yüksek zaman dilimi endişesi var, genel olarak her şeyi bir araya getirirseniz, burada yolun sonunda short hareketler olabileceğini söyleyebiliriz.”

İşte, analistin açıklamalarını içeren video:

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.