fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analistin Bitcoin ve Cardano tahminlerine göz atın!

Ünlü analistin Bitcoin ve Cardano tahminlerine göz atın!

Ünlü analistin Bitcoin ve Cardano tahminlerine göz atın!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasındaki olumlu hava etkisini fiyatlar üzerinde göstermeye devam ediyor. Ünlü kripto analisti Bitcoin ve Cardano’nun fiyat hareketlerine dikkat çekti. Detaylar haberimizde.

Ünlü analistin Bitcoin ve Cardano tahminlerine göz atın!

Kripto piyasalarındaki olumlu hava varlık fiyatlarına yansımaya devam ediyor. Piyasa nisan ayında başlayan ve temmuz ayının ortasına kadar süren şokların etkisini üzerinden atmaya başladı.

Lider kripto para birimi Bitcoin, güçlü günlerine dönüş sinyalleri verirken birçok altcoinde gördükleri en yüksek seviyelere yaklaşıyor. Ünlü kripto analisti Capo, piyasadaki olumlu havanın ortasında Bitcoin ve Cardano’ya ilişkin tahminlerini paylaştı.

Bkz: Bu kripto paralar 3. çeyrekte patlayacak!

Koinmedya.com olarak ünlü analistin tahminlerini ve teknik verilerini sizler için derledik. Capo, sosyal paylaşım sitesi Twitter’da takipçileri için yaptığı analizde Bitcoin’in konsolidasyon dönemini geride bıraktığını belirtti.

“Son destek noktası geride kaldı. Yukarıya doğru sürüş keyfi başlıyor”

Capo, Bitcoin’in 40,000 dolar seviyesindeki birikimini tamamladığını be 50,000 dolara ve sonrasında da üstüne doğru yükseleceğini tahmin etti. 50,000 doların üzerinde bir süre konsolidasyon olacağını ve bir süre sonra tüm zamanların en yüksek seviyesini göreceğini belirtti. Bilindiği gibi Bitcoin nisan ayında en yüksek seviyesi olan 64,800 dolara yükselmişti.

Bitcoin ve Cardano Ünlü analistin Bitcoin ve Cardano tahminlerine göz atın!

Bitcoin yazının kaleme alındığı anda Coinmarketcap verilerine göre 46,138 dolardan işlem görüyor.

Capo, bir diğer kripto para Cardano’nun önümüzdeki birkaç hafta boyunca Ethereum’dan daha iyi bir performans göstereceğini tahmin ediyor.

Bitcoin ve Cardano Ünlü analistin Bitcoin ve Cardano tahminlerine göz atın!

“Önümüzdeki birkaç hafta boyunca ETH’den daha fazla ADA tutmayı tercih ediyorum.”

Capo, son olarak Bitcoin ve Ethereum’u karşılaştırdı ve ikinci en büyük kripto paranın Bitcoin’den daha iyi performans gösterme potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Bu hareketin Kripto piyasalarının başka bir yükseliş dalgası yakaladığını varsayarak BTC’yi en üst pozisyona getirebileceğini düşünüyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.