Ünlü analist Bitcoin için ayın sonunu işaret etti!

İşte 2021 çöküşü bilen analistin 2023 Bitcoin fiyat hedefi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin 1 hafta içerisinde 40 bin dolar bandından 55 bin dolara yükseldi. Bitcoin ayın sonunda benzer bir sıçrayış gerçekleştirebilir.


Ünlü analist Bitcoin için ayın sonunu işaret etti!

Geri dönüşlerin kralı unvanına sahip olan Bitcoin mükemmel bir hamle ile %25’in üzerinde değer kazandı. Bitcoin’in fiyatları 40 bin dolar bandından 55 bin dolara kadar yükseldi. Bitcoin yazının kaleme alındığı saatte 54 bin dolar bandında hareket ediyor. Aşağıdaki grafikte Bitcoin fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Bitcoin için ayın sonu Ünlü analist Bitcoin için ayın sonunu işaret etti!

FED ve SEC Başkanlarının ABD’de Çin’de olduğu gibi Bitcoin’in yasaklanmayacağını açıklaması ve Soros’ın Bitcoin yatırım haberi Bitcoin fiyatlarındaki artışta etkili oldu.

Bloomberg analisti Eric Balchunas Bitcoin’de yeni bir sıçrayışın yaşanabileceği tarihleri paylaştı. Bu tarihler tüm Bitcoin yatırımcıları tarafından bir yere not edilmeli.

Ekim ayının sonuna doğru Bitcoin fiyatlarını coşturabilecek gelişme, bir çoklarımızın tahmin edeceği üzere Bitcoin ETF’ler! ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Bitcoin ETF’leri değerlendirmeye başladı. Eric Balchunas ETF’lerin onaylanması konusunda oldukça iyimser.

Lütfen Bkz: Bitcoin ETF ne demek? Bitcoin ETF’ler neden önemli

Aşağıda Balchunas’ın paylaşımını görüyoruz.

Bitcoin için ayın sonu Ünlü analist Bitcoin için ayın sonunu işaret etti!

18 Ekim: ProShares’in Bitcoin ETF başvurusu değerlendirilecek

19 Ekim: Invesco Bitcoin ETF başvurusu değerlendirilecek

25 Ekim: VanEck Bitcoin ETF başvurusu değerlendirilecek

28 Ekim: Valkyrie Bitcoin ETF başvurusu değerlendirilecek

1 Kasım: Galaxy Bitcoin ETF başvurusu değerlendirilecek

Umarız yukarıdaki tarihlerden birinde Bitcoin ETF’ler bu sefer SEC tarafından onaylanır. Balchunas, Bitcoin ETF onaylanma ihtimalini bu sefer %75 olarak görüyor. Ayrıca şunu belirtmekte yarar var: SEC, şu ana kadar hiçbir Bitcoin ETF başvurusunu onaylamadı.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analist Bitcoin için ayın sonunu işaret etti!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.