1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analist AVAX’ın bir sonraki hedefini açıkladı!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ünlü analist AVAX’ın bir sonraki hedefini açıkladı!

Ünlü analist AVAX’ın bir sonraki hedefini açıkladı!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasından son haftanın yıldızı olan AVAX’ta yeni hedef neresi? Ünlü analist AVAX ve üç kripto para için daha yeni hedef seviyeleri açıkladı. Detaylar için haberimize göz atabilirsiniz.

Ünlü analist AVAX’ın bir sonraki hedefini açıkladı!

Kripto piyasası bu hafta hız kazandı. Birden fazla altcoin meteorik dalgalanmalar yaptı. Hatta bazıları tüm zamanların en yüksek seviyelerine bile ulaştı.

Yakında bir alternatif mevsimin meydana gelme olasılığı ile, bazı altcoinler yükselmeye hazırlanıyor. Popüler Analist Scott Melker, yakın zamanda yayınladığı bir Yotube videosunda AVAX ve üç kripto para için tahminlerde bulundu. İşte ünlü analistin listesi ve tahmin ettiği seviyeler:

  1. Avalanche (AVAX)

Akıllı sözleşmeler platformu AVAX, geçtiğimiz haftanın yıldızıydı. Coinmarket cap verilerine göre bir haftada %120 değer kazandı ve yazının kaleme alındığı anlarda 50,05 dolardan işlem görüyor. AVAX yükselmeye devam ederken ünlü analist AVAX’ın tüm zamanların en yüksek seviyesi 60 doları geri alacağını değerlendiriyor.

Bkz: Bitcoin’de büyük ralli ne zaman?

Ayrıca, hacmin düşüş trendi ve konsolidasyon aşamasındaki hacme kıyasla harika olduğunu not ediyor.

  1. COSMOS (ATOM)

COSMOS, geliştiricilerin, merkezi olmayan bir blok zincirleri interneti kurarak, veri alışverişi yapabilen ve değiş tokuş edebilen alternatif blok zincirleri oluşturmasına yardımcı olacak bir platform.

Melker, kripto paranın mayıs ayındaki düşüşünden net bir çıkış yaptığını söyledi. ATOM, 17 dolardan büyük direncin üzerine çıktı. Tokenin direnci 23 dolardan temizlemesini ve 32 dolara kadar yükselmesini öngörüyor. ATOM anlık olarak 18,95 dolardan işlem görüyor.

  1. Elrond (EGLD)

İnternet ölçeğinde bir blok zinciri olan Elrond, analiste göre direnci kırmaya hazırlanıyor. Tokenin 148.65 doların üzerine çıkmayı başarması halinde 203 doları ve ardından 245 doları bulacağını tahmin ediyor.

  1. SushiSwap (SUSHI)

Otomatik piyasa yapıcı SushiSwap (SUSHI), Melker’in listesindeki son kripto para. Melker, tokenin 22.537 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. 13.50 – 22,53 dolar aralığında büyük bir direnç olmadığı için dalgalanma hızlı olacak.

“Aradığınız dinlenme budur. Şu anda oluyor. Bunun 22.537 doları hedeflemesi gerekiyor. Bu bölgede çok fazla direnç yok (13,50 dolar ile 22.53 dolar arasında).”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.