1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Tron CEO’su Justin Sun’dan önemli açıklamalar!

Tron CEO’su Justin Sun’dan önemli açıklamalar!

Tron CEO’su Justin Sun’dan önemli açıklamalar!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Tron CEO’su Justin Sun, son günlerde kripto dünyasının gündemini meşgul eden konular hakkında açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.

Tron CEO’su Justin Sun’dan önemli açıklamalar

Kripto paraların çevresel etkilerinin tartışıldığı dönemlerde Tron’un kurucusu ce CEO’su Justin Sun’dan konuya ilişkin açıklamalar geldi. Sun aynı zamanda kriptoların geleceği ve son dönemlerin trendi NFT akımına ilişkin açıklamalarda da bulundu.

CNBC’de yayınlanan Squawk programına konuşan Tron’un CEO’su kripto paraların çevresel etkileri konusunda Elon Musk’ı haklı bulduğunu belirtti.

Lütfen bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Elon Musk Geçtiğimiz haftalarda kömürün madencilik faaliyetlerinde fazla kullanılması nedeniyle Bitcoin üretiminin çevreye zararının fazlalaştığını ve bu nedenle Tesla satışlarında Bitcoin kullanma kararını askıya aldığını açıklamıştı.

Tron CEO’su Musk’ın endişelerinde haklı olduğunu ve kripto endüstrisinin bu endişelerle başa çıkması gerektiğini vurguladı. Kripto endüstrisinin enerji dostu olma yolunda adım atmasının gereklilik olduğunu söyleyen Sun, Proof-of-stake (POS) projesinin kripto endüstrisinde fosil yakıt kullanımını ortadan kaldıracak bir alternatif olduğunu belirtti.

Tron Foundation’ın sektördeki enerji tüketim oranını %99,9 oranında önemli ölçüde azaltabilen POS teknolojisini kullandığına dikkat çekti. 

Kripto para birimlerinin geleceği hakkındaki sorulara da cevap veren Tron CEO’su, yaşanan her türlü zorluğa rağmen endüstriye kurumsal ve bireysel ilginin artacağını belirtii. Kripto endüstrinin gelişim aşamasında olduğunu ifade eden Sun, Non-fungible tokenlerin (NFT) blok zincir teknolojisinin anlamanın kolay bir yolu olduğu sözlerine ekledi.

NFT endüstrisinin hızlı büyümesinin ise devam edeceğini söyleyen Justin Sun, “Bu yıl NFT’nin 1 milyon koleksiyonere ulaşacağını görmeye başlayacağımıza inanıyorum” dedi.

Ayrıca Tron CEO’su NFT pazarının uzun vadede 100 milyona yakın koleksiyonere ulaşacağına inandığını ifade etti.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.