1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Tron CEO’su Justin Sun’dan oldukça iddialı çıkış

Tron CEO’su Justin Sun’dan oldukça iddialı çıkış

Tron CEO’su Justin Sun’dan oldukça iddialı çıkış
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geçmiş yıllarda Tron ve BitTorrent’ın CEO’su Justin Sun, “abartılı reklam (hype)” yapmakla suçlanmıştı. Bugün Justin Sun oldukça iddialı bir tweet ile takipçilerinin karşısına çıktı.


Tron CEO’su Justin Sun’dan oldukça iddialı çıkış

Justin Sun’dan iddialı çıkışı: “Tron üzerinde günlük 10 milyonluk işlem geliyor. Tahmin edin ne zaman?” Aşağıda Justin Sun’ın tweet’inin orijinalini görüyoruz.

Tron’un genç CEO’su Justin Sun geçtiğimiz yıllarda “abartılı reklam (hype)” yapmak suçlaması ile karşı karşıya gelmişti. 2019 yılında Justin Sun, Warren Buffett ile bir vakfın düzenlediği iş yemeğine yaklaşık 5 milyon dolar ödemede bulundu. Justin Sun, Warren Buffett yemeğinin o kadar çok reklamını yaptı ki bu reklamdan rahatsız olan Warren Buffett iş yemeğini iptal etmek zorunda kaldı. Sonrasında günlerce reklamı yapılan yemek oldukça sessiz sedasız gerçekleşti.

İş yemeğinin ardından Justin Sun’ın ima ettiği gibi Warren Buffett kripto para piyasalarına giriş yaparak yatırımda bulunmadı. Buffett, kripto para piyasalarına yönelik mesafeli tavrını koruyor.

Lütfen Bkz: CNBC: “Üçüncü büyük kripto para piyasalar için büyük risk!” Nasıl?

Justin Sun’ın bugünkü tweet’inin ardından gözler Tron fiyatlarına çevrildi. Ne yazık ki Tron fiyatları Justin Sun’ın tweet’ine tepki göstermedi.

justin sun iddialı çıkış Tron CEO’su Justin Sun’dan oldukça iddialı çıkış

Sonuç olarak aşırı reklamın sonunda inandırıcılığın kaybolduğunu görüyoruz.

Tron yazının kaleme alındığı saatte 6.5 cent’ten işlem görüyor. Tron 4.7 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap’te 25’inci sırada yer alıyor.

BitTorrent (BTT) ise 0.27 cent’ten işlem görüyor. BTT 1.8 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap’te 52’nci sırada listeleniyor.

Kaynak