Tron CEO’su Justin Sun az kalsın Ethereum’u 1000 doların altına gönderecekti!

Justin Sun ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve kripto para piyasalarında yaşanan düzeltmenin ardından sermaye yeniden dağıtılıyor. Kimi yatırımcılar panik halinde satış yaparken kimileri de Bitcoin ve Ethereum topluyor.


Tron CEO’su Justin Sun az kalsın Ethereum’u 1000 doların altına gönderecekti!

Bitcoin’deki düzeltmenin ardından Ethereum ve altcoin fiyatlarında da ciddi düşüşler yaşanıyor. Geçen hafta düzeltmeye direnç gösteren ETH/USD paritesi de piyasadaki krizden payına düşeni aldı ve parite 1800 dolara kadar geriledi. Ethereum yazının kaleme alındığı saatte 2,600 dolar bandında işlem görüyor.

justin sun ethereum Tron CEO’su Justin Sun az kalsın Ethereum’u 1000 doların altına gönderecekti!

Wu Blockchain tarafından hazırlanan rapora göre dün Ethereum fiyatları neredeyse 1,500 doların altına kadar gerileyecekti ve piyasada ciddi bir türbülans yaşanacaktı. Philippe Castonguay’den elde edilen verilere göre Tron’un CEO’su Justin Sun’ın 606,000 adet Ethereum’u bulunuyor.

Lütfen Bkz: Bitcoin ve kripto para piyasalarında yaşanan düzeltmede sona geldik mi?

Justin Sun’ın kripto para fiyatlarındaki olası dalgalanmalara karşı “zararını telafi edebileceği (@LiquityProtocol)” bir yazılım kullanıyor. Bu yazılım sayesinde fiyatları belli bir seviyenin altına indiğinde otomatik satış gerçekleşiyor. Sonrasında da belli bir seviyede alım işlemi devreye giriyor. Bu sayede kripto para yatırımcıları hızlı alım satım işlemleri sayesinde kripto para varlıklarını arttırıyorlar.

Dün, sadece 2 dakikalık kısa bir süre zarfında, Justin Sun’a ait olduğu iddia edilen 606 bin adetlik Ethereum satışının emri verildiği ve sonrasında alıma geçtiği iddia ediliyor.

Sonuçta Justin Sun, Ethereum birikimlerini daha da arttırmış oldu. Ancak geri alım başarılı olmasaydı belki de Ethereum 1,000 dolar seviyelerine kadar gerilecekti.

Ayrıca Bitcoin fiyatlarındaki düşüşü de değerlendiren Justin Sun, ortalama değeri 36,868 dolardan 4145 adet Bitcoin satın aldığını duyurdu.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Tron CEO’su Justin Sun az kalsın Ethereum’u 1000 doların altına gönderecekti!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.