1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Terra (LUNA) 2.0 blockchain yayına girdi, şimdi ne olacak?

Terra (LUNA) 2.0 blockchain yayına girdi, şimdi ne olacak?

Terra (LUNA) 2.0 blockchain yayına girdi, şimdi ne olacak?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Terra 2.0 mainneti (Phoenix-1), hayata geçti. Terra (LUNA) yeniden aktif.

Terra (LUNA) 2.0 blockchain yayına girdi, şimdi ne olacak?

Terra(LUNA) ana şirketi, Terraform Labs CEO’su ve kurucu ortağı, DO Kwon, Terra’nın yeni blockchaini Terra 2.0’ın hayata geçtiğini duyurdu.

Kwon’un Terra için hayata dönme planı, mevcut blockchainin hardforklanarak, çöküş öncesi alınan snapshot ile birlikte LUNA token sahiplerine tokenlerini iade etmek olarak görülüyor.

https://twitter.com/stablekwon/status/1530430171064348673

Phoenix-1 olarak adlandırılan Terra 2.0 ana ağı, Terra geliştiricileri tarafından belirlenen orijinal zaman çizelgesine göre, 28 Mayıs’ta yayına girdi ve blok üretmeye başladı. Kwon ayrıca, node ve cüzdan hizmetlerinin de yakında devreye gireceğini duyurdu.

Kwon, LUNA sahiplerinin adreslerini update etmeleri halinde, yeni basılan LUNA coinleri görebileceklerini söyledi. Bazı borsaların LUNA2 demeyi tercih ettiği tokenler, adreslerde görünmeye başladı. Bilindiği gibi pek çok borsa, yeni lansmana farklı airdrop kampanyaları ile katılmış ve destek vermişti.

Yeni kurtarma planına göre, elinde Terra Luna Classic (LUNC), Terra USD Classic (USTC) ve Anchor protocol USD (aUST) olanlar da yeni token almaya başlayacaklar.

 

 

İlgili: Terra LUNA haber ve gelişmeleri

Etiketler: