1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Tellor teknik analizi: TRB trenini kaçırdım mı?

Tellor teknik analizi: TRB trenini kaçırdım mı?

Tellor teknik analizi: TRB trenini kaçırdım mı?
0

Kripto para piyasası var lan piyasaların içerisinde en dinamik yapıya sahip. Bu piyasaya bir çok altcoin giriyor bir çok altcoin ise kaderine terkedilmiş durumunda. Tellor, son zamanlarda adından sıklıkla bahsettiren traderlerin yeni gözdesi. Tellor teknik analizi yazımızda doğru işlem açabilmeniz adınıza destek ve direnç seviyelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Tellor teknik analizi 25 Ekim 2020

Tellor (TRB) atağa hazırlanıyor

altcoin teknik analiz Altcoin teknik analiz: Kısa vadeli alım fırsatları!

Amerikan menşeli oracle projesi olan Tellor birkaç gündür kendinden söz ettiriyor. Dipte oluşan ters omuz baş omuz formasyonu kusursuz bir şekilde tamamlandı. Grafiğin solunda gördüğümüz dip seviyesi aynı zamanda TOBO oluşumunun boyun çizgisini temsil ediyordu.

bknz: Tellor nedir?

Grafik 1 saatlik zaman diliminde, bu yüzden hedefine ulaşması görece daha kısa zaman alacaktır. Formasyona göre fiyat hedefi 39.1 dolar. Formasyon boyun çizgisi 25.6 dolarda olduğu için fiyatın hedefe gitmeden evvel yeniden bu hattı test etmesi ihtimali var. Bu coine henüz yatırım yapmadıysanız ideal alım yeri için 25.6 dolar seviyesi belirlenebilir. Stop %3 aşağısı olacak şekilde işleme girilebilir. Analiz elbette yatırım tavsiyesi içermez.

koinmedya_brave

NOT: Stopsuz işlem açmak büyük risk barındırır.

Etiketler: