fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Tecrübeli Wall Street danışmanından Bitcoin için yıl sonu tahmini!

Tecrübeli Wall Street danışmanından Bitcoin için yıl sonu tahmini!

Tecrübeli Wall Street danışmanından Bitcoin için yıl sonu tahmini!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin eski ihtişamlı günlerinin sinyallerini verirken ünlü finans uzmanlarının projeksiyonları yatırımcıları heyecanlandıracak tahminler içeriyor. Bitcoin için bir öngörü de tecrübeli Wall Street danışmanından geldi. Detaylar haberimizde.

Tecrübeli Wall Street danışmanından Bitcoin tahmini!

Fundstrat Global Advisors’ın araştırma başkanı ve ortağı Tom Lee, salı günkü bir bilgi notunda Bitcoin için yatırımcıları heyecanlandıracak bir yıl sonu tahminin de bulundu.

Lider kripto para birimi eski ihtişamlı günlerine geri döneceğinin sinyallerini veriyor. Bitcoin 29,000 dolara geriledikten sonra burayı kendisine sınır olarak çizdi ve yukarı doğru hareketine başladı. Özellikle son iki haftada Bitcoin’in lokomotiflik yaptığı kripto para piyasası oldukça hareketli ve yatırımcıların yüzü gülüyor.

Kripto piyasası bugün sabah saatlerinde 2 trilyon dolarlık piyasa hacmini geri aldı. Bitcoin yatırımcıları için bu seviyeler yeterli görülmüyor. Ünlü Wall Street danışmanı Tom Lee’nin yıl sonu tahmini yatırımcıların beklentilerini karşılayacak cinsten.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Lee, Bitcoin’in yıl sonunda 100,000 dolar olacağını düşünüyor ve piyasayı yönlendirecek olan rallinin başladığını belirtiyor.

Tecrübeli danışman COVID-19’un ve özellikle Delta varyantının etkisinin kırılması ile birlikte piyasaların daha fazla canlanacağını ve kripto piyasalarında bundan olumlu bir şekilde etkileneceğini öngörüyor.

Bitcoin Tecrübeli Wall Street danışmanından Bitcoin için yıl sonu tahmini!

Bitcoin için piyasada toplu bir iyimserlik olduğu da gözlerden kaçmıyor. Kripto uzmanı Will Clemente de bir boğa koşusu olduğu onayladı ve Bitcoin’in 57,000 dolarlık direncin geride bırakması durumunda 175,000 dolarlık noktayı etiketleyeceğini savundu.

“Bitcoin, şu anda 57 bin dolarda bulunan boğa koşusu onayı için sarı orta çizgiyi geri almaya hazır görünüyor. Onaylanırsa, delta/üst ortalama (turuncu) bir sonraki hedefim 92 bin dolar olacak. Bu seviye daha sonra geri alınırsa, şu anda 175 bin dolar olan en yüksek fiyat modelini hedefliyoruz.”

Lider kripto para birimi ile ilgili anlık verileri canlı fiyatı ve grafikleri incelemek için Koinmeda.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.