1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. StormGain tüm madencilik donanımlarını ıskartaya çıkarıyor- Kripto madencilik artık tüm akıllı telefonlarda!

StormGain tüm madencilik donanımlarını ıskartaya çıkarıyor- Kripto madencilik artık tüm akıllı telefonlarda!

StormGain tüm madencilik donanımlarını ıskartaya çıkarıyor- Kripto madencilik artık tüm akıllı telefonlarda!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Uzun yıllardır kripto para madenciliği sadece azınlık bir grup tarafından yapılıyordu. Ancak yeterli zaman ve sermayeye sahip olan yatırımcılar, kapsamlı madencilik rigleri geliştirebildiler. Buna rağmen son günlerde umut veren gelişmeler yaşanıyor ve bulut madenciliği hız kazandı. StormGain madencilik işine girmek isteyenlere daha eşit bir oyun alanı açıyor ve teknik engelleri ortadan kaldırıyor.

Enerji maliyetleri, bakım ve donanım maliyetleri, getiri oranları gibi birçok faktörün etkisi ile madencilik endüstrisi küçük yatırımcılar için cazip bir sektör olamıyor. StormGain bu yapıyı bozarak küçük yatırımcıların da madencilik endüstrisine girmelerine yardımcı oluyor. Bu sayede küçük yatırımcılar da kârlı bu sektörde iş yapabilecekler.

Bulut madenciliği, günümüzde kripto para endüstrisinde yaygın bir trend. Buna rağmen bulut madenciliği sağlayıcıları vaat ettikleri oranları yerine getiremiyor ve başarısız oluyorlar. StormGain, madencilik endüstrisine mobil tabanlı bir bulut madenciliği çözümü getiriyor ve bu açıdan StormGain oldukça yeni bir madencilik yöntemi. Her madenci herhangi bir donanıma ihtiyaç duymadan direkt cep telefonları üzerinden madencilik yapabilecek. Mobil aplikasyonlar sayesinde kullanıcılar, doğrudan bulut serverlara bağlanabilecek. Böylece StormGain diğer bulut madenciliği yöntemlerine göre risksiz ve doğrudan madencilik yapma olanağı sağlıyor.

stormgain bulut madencilik

İlk adım olarak akıllı telefon ya da kişisel bilgisayar kullanarak StormGain platformuna üye olmanız gerekiyor. StormGain, geniş bir madenci kitlesine ulaşmak için kullanıcı sayısı limiti oldukça geniş tuttu ve ücretsiz üyelik opsiyonu sunuyor. StormGain platformuna üye olan herkesin hesabına 5 dolar değerinde USDT bonus olarak yatırılacaktır. Kayıt işleminden sonra MINER kodunu kullanarak 5 dolarlık bonus önemesini alabilirsiniz. Hesabınız onaylandıktan sonra kullanıcılar, bulut madenciliği sistemine bağlanarak Bitcoin madenciliğine başlayabilir ve bu işlem akıllı telefonlarınızın performansını kesinlikle etkilemeyecektir.

10 USDT kâr eşiğini aşan her kullanıcı, StormGain ile kripto para varlıklarını takas edebilirler ve varlıklarını nakde çevirebilirler. Kazılan paranın çekimi takas sürecine gitmeden mümkün değildir fakat ticaret yolu ile elde edilen kârlar herhangi bir zamanda herhangi bir kişinin hesabına aktarılabilir.

StormGain aracılığı ile yapılan tüm alım, satım ve takas işlemlerinde %0’lık komisyon oranı uygulanmaktadır. İleri düzey ve standart üyelikler tüm bu olanaklardan faydalanabilmektedir. Ayrıca kripto para portföyünü genişletmek isteyenlere hızlı ve zahmetsiz fiat para tabanlı hizmet sunmaktadır.

StormGain kurulduğu ilk andan itibaren olağanüstü ortaklıklar geliştirmekte ve sözleşmeler imzalamaktadır. Bu çaba StormGain’i CoinMarketCap tarafından kripto para tacirleri için faiz getirisi sağlayan bir numaralı platform seviyesine ulaştırdı. StormGain, Finansal Komisyon içerisinde iyi tanınan Blockchain Birliğinin bir üyesi ayrıca The European’a göre en iyi ticaret/takas platformu olan S.S. Lazio’nın bir ortağı.

Şu ana kadar StormGain’in ticari ürünlerinin 30 günlük işlem hacmi, on binlerce tacir tarafından 6 milyar dolara ulaştı.

Diğer bulut madenciliği platformlarından StormGain’i ayıran temel faktör, madencilik ödüllerinin ticaret hacmi ile orantılı olmasıdır. Günlük ticaret hacmi fazla olan kullanıcıların günlük madencilik getirileri de yüksektir. StormGain ile daha uzun vadede kripto para madenciliği yapmak, kişinin kâr potansiyeli üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Zira aktif madenciler ve tüccarlar için büyük sermaye girişlerini sağlanabilir.

Bulut madenciliği ödülleri her 30-40 saniyede bir dağıtılır. Sonrasında kullanıcılar 72 saatten kısa sürede hesaplarında biriken ödülleri çekmeye imkanları vardır. İlk katılanlar ise ilk kazdıkları Bitcoin’e 4 saat içerisinde ulaşabilir. Bu kısa zaman süresi, hiçbir bulut madenciliğinde bulunmayan başarılı bir süre kısıdıdır.

StormGain hakkında

Hizmetlerinin bir parçası olarak StormGain bulut madencilik hizmetleri, Bitcoin ve kripto para madencilik sektörüne girişteki engelleri etkin biçimde ortadan kaldırıyor. Sonuç olarak, artık yer kaplayan, gürültülü ve oldukça fazla elektrik tüketen pahalı madencilik donanımlarına ve çiplerine yatırım yapmaya gerek yok. Sözleşme fiyatları oldukça düşüktür, bu nedenle devam eden yatırımlar uzun vadede önemli kârlara dönüşebilir. Bitcoin madenciliği hizmetine bulut üzerinden kolayca ulaşabiliyorsunuz. Bu hizmetlere kişisel bilgisayarlar ve mobil cihazlardan erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştır.  Ayrıca herhangi bir donanım ve zaman yatırımı gerektirmeden!

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.