1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Duyduk duymadık demeyin! Binance bugün 362. Koinini listeliyor!

Duyduk duymadık demeyin! Binance bugün 362. Koinini listeliyor!

Duyduk duymadık demeyin! Binance bugün 362. Koinini listeliyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası Binance bugün yaptığı duyuruyla beraber 362. Kripto parasını listeleyeceğini bildirdi. İşte o koin ve özellikleri!

Binance portföyünü geliştirmeye devam ediyor!

 

2017’de kurulmasına yani henüz sadece 4 yıllık bir maziye sahip olmasına rağmen kripto para sektörünün en yüksek hacimli borsası haline gelen Binance, büyümeye devam ediyor. Hemen hemen her hafta bir kaç yeni koin listeleyerek portföyünü genişleten Binance, bu hafta GYEN ve Shiba Uni listeleme duyurularından sonra bugün de Arweave’yi (AR) de listeleyeceğini bildirdi.

”Binance bugün yani 14 Mayıs 2021 günü Türkiye saatiyle saat 15’de Arweave’yi (AR) listeleyecek. Kullanıcılar Arweave ticaretini, AR/BTC, AR/BNB, AR/BUSD ve AR/USDT işlem çiftleri ile yapabilecek. Kullanıcılar ticarete hazırlık olması için AR’larını Binance’ye göndermeye başlayabilirler.”

binance Duyduk duymadık demeyin! Binance bugün 362. Koinini listeliyor!

Binance bu listeleme haberiyle beraber CoinMarketCap verilerine göre 362. Kripto parasını listelemiş oldu. Binance ayrıca, işlem çifti sayısını da 1236’ya çıkartarak en yakın takipçisi Gate.io ile arasındaki ticaret paritesi farkını da arttırmış oldu.

binance Duyduk duymadık demeyin! Binance bugün 362. Koinini listeliyor!

Arweave (AR) nedir?

Arweave, bilgileri dağınık bir ağda sonsuz olarak depolamayı hedefleyen bir yazılım projesidir. AR Coin’in merkeziyetsiz depolama platformlarıyla bir çok benzer noktası vardır. Arweabe depolama hizmetlerini satmak vesatın almak isteyen kullanıcılar için pazar yerleri oluşturmak adına kripto para birimleri kullanır.

Arweave, Google, Amazon ve Microsoft gibi günümüzde aktif olarak kullanılan ve depolama hizmetleri de sunan şirketlerin hakim olduğu bir pazarı bozmaya çalışmaktadır. Bununla birlikte, Arweave’i bu şirketlerden farklı kılan ise AR kripto para birimi çevresinde oluşturulan eşsiz ayrıcalıklar vasıtasıyla verileri kalıcı olarak depolama taahhüdüdür.

Arweave’nin toplam arzı 66 milyon adettir. An itibariyle dolaşımda olan miktar ise yaklaşık 33 milyon adettir.

Canlı Arweave grafiği – AR, Dolar ve Türk Lirası

Etiketler: