1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Stellar’dan 3’lü ortaklık girişimi, XLM coin güçleniyor

Stellar’dan 3’lü ortaklık girişimi, XLM coin güçleniyor

Stellar’dan 3’lü ortaklık girişimi, XLM coin güçleniyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Stellar Geliştirme Vakfı, yeni işbirliği ortaklıklarını duyurdu. 

Stellar’dan 3’lü ortaklık girişimi, XLM coin güçleniyor

Stellar Geliştirme Vakfı ve MoneyGram, Techstars ile ortaklık kurduklarını açıkladı. Kurulan üçlü ortaklık ile,  yeni kurulacak startuplara finansal destek ve eğitim katkısı verilecek.

Yapılan açıklamaya göre, özellikle Latin Amerika menşeili startuplar desteklenecek.

Techstars özellikle yeni kurulan şirketlere finansal destek konusunda hizmet veren bir kurum. Şirket ayrıca, bir bir eğitim ve destek servisleriyle startupların gelişmesine katkı sağlıyor.

Kurulan üçlü ortaklıkla birlikte, öncelikle ödeme konusunda çalışan finetech şirketleri desteklenecek. 13 Haftalık bir eğitim serisi ile başlayacak olan destekler, MoneyGram ve Stellar Geliştirme Vakfı tarafından hayata geçirilecek.

Konuyla ilgili olarak Stellar Geliştime Vakfı CEO’su Denelle Dixon şunları söylüyor:

Büütün katılımcılara finansal sisteme girmelerini sağlayacak destekler verebiliriz. Bu konuda, MoneyGram ve Techstars ile birlikte çalışmaktan çok mutluyuz. Yeni ortaklıkla, 21. yüzyıl teknolojisini kullanan, sınır ötesi ödeme sistemlerinin geliştirilmesine katkı sağlayacağımızı düşünüyorum.

 

İlgili: Güncel XLM fiyat tahmini: XLM coin geleceği ve beklentisi 2022-2025

Etiketler: