STC Token 10’un üzerindeki kripto para borsasında listeleniyor

studentcoin stc token
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

STC token, 500’ün üzerinde üniversite tarafından desteklenen öğrencilere ve kripto paralara yönelik benzersiz yaklaşımda bulunuyor. ICO sürecinde Student Coin (STC) tüm token’larını satmayı başardı. STC Token’ın ilk coin arzı 30 Nisan’a kadar planlanmasına rağmen yoğun talep nedeniyle ICO süreci beklenen süreden 9 gün önce tamamlandı. 2 ay gibi kısa sürede STC token 5 milyar token satışı gerçekleştirdi.

Artık ICO süreci tamamlandı. Bundan sonra STC token satın almak isteyen kripto para yatırımcıları, sadece kripto para borsalarından STC satın alabilirler.

STC token nereden satın alınabilir?

Öncelikle STC token’ı en kolay biçimde Studentcoin.app’den direkt saniyeler içerisinde satın alabilirsiniz. Şu anda STC token’ı listelemeye karar veren 8 kripto para borsası ve platformları şunlar; Uniswap, Waves Exchange, Bithumb Global, CoinTiger, Coinsbit, P2PB2B, Bitcoin.com Exchange ve KuCoin. Bu arada KuCoin’de her kripto paranın listelenemediğini ve katı kurallarının olduğunu belirtmekte yarar var. KuCoin, 200 milyar dolarlık işlem hacmine sahip.

Student Coin, 15 Mayıs 2021’de ProBit’de de listelenmeye başlayacak.

Önümüzdeki hafta Student Coin’in listeleneceği platformlar ise şunlar; HitBTC, Changelly, Changelly Pro, CrossTower, Bequant ve ACDX. Ayrıca başka büyük bir borsanın ismi daha sonra duyurulacak.

STC Token ne işe yarar?

STC token’ı ilk kez duyuyorsanız öğrenciler ve girişimciler için geliştirildiğini akılda tutmak gerekiyor. Bu nedenle STC token, sadece ticareti yapılmak için üretilmiş bir kripto para değildir aynı zamanda kendi token’ınızı geliştirmenizi ve şahsi finansmanınızı sağlamanıza da yarar.

Bu proje, öğrencilere kendi eğitim harçlarını ödemek için banka kredileri hariç bir yöntem önermektedir. Tahmin edeceğiniz üzere banka kredileri pek de şeffaf olmayan geri ödeme planları ve faiz oranlarına sahipler.

Şimdi her kullanıcı kendi token’larını STC platformu üzerinde özelleştirebilir ve bu şahsi token’ların değeri STC token üzerinden belirlenecektir. Bundan sonra platform üzerinde kitle fonlaması gerçekleştirebilir, gerekli fonları toplayabilir, takas edebilir ve eğitim harçlarını ödeyebilirsiniz.

Daha iyisi öğrenciler, mezun olduktan sonra ve iş bulduktan sonra ödemeler döngüsel olarak gerçekleştirilecektir. Bu süreçten sadece öğrenciler değil girişimciler de faydalanabilir. Kendi işletmelerini kurmak için gerekli fonları elde edebilir. Kâra geçtikten sonra geri ödemeleri yapabilir.

Student Token başka ne işe yarar?

Daha önce belirtildiği gibi Student Coin bir ekosistem ve STC token’dan fazlasına sahip.

Şimdi bunlara göz atalım.

1- Öğrenme Bölümü

Burada zorluk derecesine göre hazırlanmış kripto paralar hakkında birçok kurs bulabilirsiniz. Diğer eğitim programlarının aksine Student Coin interaktif bir öğrenme platformu geliştirdi. Bölümler arası geçiş yapmak için hazırlanmış testleri başarı ile tamamlamanız gerekiyor.

2- STC Cüzdanı

STC cüzdanları sayesinde yatırımcılar, alım-satım işlemlerinde hem kendi oluşturdukları varlıklara hem de STC token’lara ulaşabilirler. Hesabınıza ulaşmak için Phemex email’inize gönderilmiş bir kod talep edecektir. Artı bir güvenlik aşamasını daha geçmeniz gerekiyor.

Cüzdanınızda haftalık getiri oranlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca %5 ila %13 arasında APY karşılığında getiri elde edebilirsiniz.

Stake etme seçeneği 6 Mayıs’ta yayınlandı ve 24 saatlik kısa süre içerisinde token’ların %30’undan fazlası stake edildi. Yani tüm token’ların yaklaşık 1.5 milyar adetlik kesimi stake edildi.

stc token STC Token 10’un üzerindeki kripto para borsasında listeleniyor3- STC Terminal (Temmuz sonunda hazır)

Daha önce de belirtildiği üzere bu uygulama yatırımcılara herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duyulmaksızın STC tabanlı kendi token’larını üretme imkanı sağlıyor. Bunun için birçok seçenek var:

  • Şahsi token’lar
  • Başlanğı token’ları
  • Kurumsal token’lar
  • DeFi token’ları
  • NFT token’lar

4- STC Borsası (2021’in 3’üncü çeyreğinde hazır)

Başlıktan da anlaşılacağı üzere kripto para yatırımcıların varlıkları kolayca nakde çevirebilecekleri ve takas edebilecekleri bir borsa platformu geliştirilecektir.

STC ekosisteminin arkasında kim var?

Student Coin, “Kripto para Ansiklopedisi: En Önemli 100 Kripto Para Birimi Aracılığıyla Kapsamlı Kılavuz” kitabının genç yazarı tarafından 12 farklı ülkeden 44 ekip üyesinin yardımıyla oluşturuldu.

Ekipte onun yanı sıra IBM’in eski CTO’su Karolina Marzantowicz ve Stanford Üniversitesi hocalarından Andrew Kusmierz’i de görebiliyoruz.

Artık STC’yi kimlerin yarattığını bildiğinize göre, bir sonraki adıma hazırsınız- STC token’ı alabilir ve kripto topluluğuna katılabilirsiniz!

Instagram: https://www.instagram.com/student.coin.world/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/student-coin-worldwide/

Twitter: https://twitter.com/studentcoinorg

Facebook: https://www.facebook.com/studentcoin.org

Telegram: https://t.me/studentcoin

Reddit: https://www.reddit.com/r/Studentcoin/

Discord: https://discord.gg/Nx65dMZcMt

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
STC Token 10’un üzerindeki kripto para borsasında listeleniyor
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.