1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Son Bitcoin düşüşünü bilen analist bu kez yüreklere su serpti!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Son Bitcoin düşüşünü bilen analist bu kez yüreklere su serpti!

Son Bitcoin düşüşünü bilen analist bu kez yüreklere su serpti!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin’in 52.000 doları gördükten sonra düşeceğini öngören popüler bir kripto para analisti, Bitcoin’in yeniden yükseliş momentumunu kazanmaya hazır olduğunu iddia ediyor.

Son Bitcoin düşüşü alım için bir fırsattı!

Kripto sektöründe Credible Crypto olarak tanınan analist, en büyük kripto para biriminin son 30 günün en düşük seviyesi olarak 43,285$’a düşmesinden sonra bile ayı piyasasında olmadığımızı savunuyor.

Son Bitcoin düşüşünü bilen analist bu kez yüreklere su serpti!

Bitcoin’in 52.000 doları gördükten sonra düşeceğini öngören analist, bu kez de Twitter’da 235.800 takipçisine piyasa için en kötü senaryonun sona erdiğini söyledi.

“Belki inanmayacaksınız ama bu bir gerçek; şu anda ayı piyasasında değiliz. Bu sadece “orta vadede bir ret görme olasılığımızın en yüksek olduğu” bölgeydi.”

Analist, haziran ayında paylaştığı ve Bitcoin’in keskin bir düzeltme yapmadan önce 50.000 doların üzerine çıkacağını tahmin ettiği bir analizine atıfta bulunarak şunları söyledi:

“Neredeyse iki aydır bu seviyeyi bekliyorduk. Rahatlayın, ger çekilin biraz ve satoları (satoshis) biriktirmeye devam edin.”

https://twitter.com/CredibleCrypto/status/1435268058763837445

 

Son Bitcoin düşüşünü doğru bilen analist tarafından paylaşılan grafiğe göre, BTC büyük bir simetrik üçgen oluşturuyor. BTC, fiyatı analistin senaryosunu takip ederse, potansiyel olarak 50.000 doları tekrar test edecek ve ardından tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) doğru bir ralli başlatmadan önce, 45.000 dolara geri çekilecek.

Credible Crypto, orta vadede Bitcoin’in 52.000 dolardan geri çevrilmesi ile birlikte, en kötü düzeltmenin bittiğine inanıyor. Ayrıca mevcut görünümün altcoin satın almak için uygun olduğunu söylüyor.

“Altcoinlerimin çoğunun alım bölgelerine ulaştığını görünce, düzeltmenin en kötüsünün bittiğini düşünüyorum.”

Analistin radarına aldığı altcoinlerden biri de XRP. Kriptonun, grafikteki alım alanına ulaştıktan sonra sıçrayacağını söylüyor.

“Bu sadece bir dip fırsatıydı. XRP ile ilgili yayınladığım son Youtube videomu izleyenler ‘fitil bölgesini’ hatırlayacaktır. Tam da bunu yaptı.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.