1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Solana’ya (SOL) vites yükselttirecek dev ortaklık!

Solana’ya (SOL) vites yükselttirecek dev ortaklık!

Solana’ya (SOL) vites yükselttirecek dev ortaklık!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Sunduğu blockchain çözümleriyle son dönemin en gözde kripto para ekosistemlerinden biri olan Solana 5 yeni ortaklık duyurusu yaptı. İşte SOL’un yeni ortakları.

SOL ekosistemini genişletmeye devam ediyor!

 

Son ayların en gözde kripto para ekosistemlerinden biri olan Solana, hızla büyümeye devam ediyor. Asya-Pasifik bölgesindeki altyapı çalışmalarını hızlandırmak için fon açan SOL Ekibi, 5 farklı şirketten fon aldıklarını ve ortaklık anlaşması imzaladıklarını bildirdi.

Solana Vakfı başkanı Anatoly Yakovenko, yapılan ortaklığı şu söz sözlerle duyurdu:

”Tüm projelerini kendi blokckchaini üzerine inşa eden, sansüre dayanıklı ve topluluk merkezli bir ekosistem oluşturmayı hedefleyen Solana ekibi olarak, yeni stratejik ortaklarımız Huobi, Gate Labs, NGC Ventures, HashKey ve MATH Global Foundation’ı açıklamaktan heyecan duyuyoruz.”

Açıklanan bilgilere göre SOL ekibi, bu beş şirketten Çin bölgesindeki alt yapı çalışmalarında kullanılmak üzere 100 milyon dolardan fazla yatırım almış görünüyor.

Yapılan Basın açıklamasında bu yeni finansmanın, Solana’nun Asya-Pasifik bölgesindeki marka bilinilirlik girişimlerini artırmaya ve Solana’nın Asya pazarı için blockchaininde geliştirdiği projelerde kullanılacağı bildiriliyor.

Kriptonun her geçen gün çok daha gözde hale gelmesi ve Çin’in bu sektörün en önemli üretim ve kullanım bölgelerinden biri olması, kripto şirketlerinin bu coğrafyaya olan ilgisini bir hayli arttırıyor. Bu bölgeye yapılan ve yapılacak olan yatırımlarda haliyle şirketlerin çok daha hızlı büyümesine ve kaynak elde etmesine yardım ediyor.

Solana’nun Pasifik bölgesine yaptığı bu yatırımın kısa sürede meyvesini vermesi bekleniyor!

Canlı Solano grafiği – SOL, Dolar ve Türk Lirası

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.