Solana’ya (SOL) vites yükselttirecek dev ortaklık!

solano sol koinmedya
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sunduğu blockchain çözümleriyle son dönemin en gözde kripto para ekosistemlerinden biri olan Solana 5 yeni ortaklık duyurusu yaptı. İşte SOL’un yeni ortakları.

SOL ekosistemini genişletmeye devam ediyor!

 

Son ayların en gözde kripto para ekosistemlerinden biri olan Solana, hızla büyümeye devam ediyor. Asya-Pasifik bölgesindeki altyapı çalışmalarını hızlandırmak için fon açan SOL Ekibi, 5 farklı şirketten fon aldıklarını ve ortaklık anlaşması imzaladıklarını bildirdi.

Solana Vakfı başkanı Anatoly Yakovenko, yapılan ortaklığı şu söz sözlerle duyurdu:

”Tüm projelerini kendi blokckchaini üzerine inşa eden, sansüre dayanıklı ve topluluk merkezli bir ekosistem oluşturmayı hedefleyen Solana ekibi olarak, yeni stratejik ortaklarımız Huobi, Gate Labs, NGC Ventures, HashKey ve MATH Global Foundation’ı açıklamaktan heyecan duyuyoruz.”

Açıklanan bilgilere göre SOL ekibi, bu beş şirketten Çin bölgesindeki alt yapı çalışmalarında kullanılmak üzere 100 milyon dolardan fazla yatırım almış görünüyor.


Yapılan Basın açıklamasında bu yeni finansmanın, Solana’nun Asya-Pasifik bölgesindeki marka bilinilirlik girişimlerini artırmaya ve Solana’nın Asya pazarı için blockchaininde geliştirdiği projelerde kullanılacağı bildiriliyor.

Kriptonun her geçen gün çok daha gözde hale gelmesi ve Çin’in bu sektörün en önemli üretim ve kullanım bölgelerinden biri olması, kripto şirketlerinin bu coğrafyaya olan ilgisini bir hayli arttırıyor. Bu bölgeye yapılan ve yapılacak olan yatırımlarda haliyle şirketlerin çok daha hızlı büyümesine ve kaynak elde etmesine yardım ediyor.

Solana’nun Pasifik bölgesine yaptığı bu yatırımın kısa sürede meyvesini vermesi bekleniyor!

Canlı Solano grafiği – SOL, Dolar ve Türk Lirası

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Solana’ya (SOL) vites yükselttirecek dev ortaklık!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.