1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Solana ve Terra’da teknik göstergeler ne işaret ediyor?

Solana ve Terra’da teknik göstergeler ne işaret ediyor?

Solana ve Terra’da teknik göstergeler ne işaret ediyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geçtiğimiz haftanın yıldızı olan iki altcoin Solana ve Terra’da teknik göstergeler ne işaret ediyor. Detaylar haberimizde.

Solana ve Terra’da teknik göstergeler ne işaret ediyor?

Son iki hafta içinde SOL ve LUNA, çift haneli ralliler yaptılar ve piyasa genelinden daha iyi performans gösterdiler. İki rakip arasında geçen kıyasıya yarışta Solana, Terra’yı geçerek piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para birimi unvanını geri aldı.

Terra kurucusu Do Kwon, mart ayının son haftasında yaptığı açıklama ile kripto piyasasına can suyu oldu. Ünlü yönetici Bitcoin’e 10 milyar dolar yatırım yapacaklarını açıklayınca piyasa harekete geçti ve LUNA’da bu süre içerisinde tüm zamanların en yüksek seviyelerini gördü. LUNA 3 Nisan’da 117,91 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Kripto para yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 111 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Terra (LUNA) fiyat tahmini

Terra (LUNA) fiyat hareketleri (Aylık)

solana ve terra Solana ve Terra’da teknik göstergeler ne işaret ediyor?

Solana ise son hafta 143 dolar seviyesine kadar yükseldikten sonra 129 dolara geri çekildi. Ethereum katili, 42,2 milyar dolarlık piyasa değerine sahip.

Solana fiyat hareketleri (Aylık)

solana ve terra Solana ve Terra’da teknik göstergeler ne işaret ediyor?

Son 7 gün içerisinde %17 getiri sağlayan Solana ve %14,5 getiri sağlayan altcoinlerde teknik göstergeler tersine döndü. Tom DeMark (TD) Sıralı göstergesi şu anda Solana’nın iki günlük grafiğinde bir satış sinyali veriyor. Kâr almadaki bir artış, karamsar görünümü destekleyebilir ve 104 dolara kadar bir geri çekilme yaşanabilir.

İlgili: Solana (SOL) fiyat tahmini

solana ve terra Solana ve Terra’da teknik göstergeler ne işaret ediyor?

TD Sequential göstergesi, LUNA’nın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulşamasının ardından iki günlük grafiğinde de bir satış sinyali verdi. Satış emirleri mevcut fiyat seviyeleri civarında artarsa, 95 dolara kadar düşebilir.

solana ve terra Solana ve Terra’da teknik göstergeler ne işaret ediyor?Düşüş tezlerinin geçersiz olması için Solana’nın haftalık en yüksek değer olan 143 doları Terra’nın ise 117,91 doları geride bırakması gerekiyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.