1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Solana, Cardano, Polkadot PrimeXBT’de

Solana, Cardano, Polkadot PrimeXBT’de

Solana, Cardano, Polkadot PrimeXBT’de
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bu günlerde, kripto para topluluğunun toplandığı sosyal medyada herhangi bir yere gitmek ve belirli trend paraları duymamak imkansız. Artık sadece Bitcoin, Ethereum ve meşhurlardan daha çok kripto paralar konuşuluyor.


Ek olarak, on milyarlarca ve daha fazla piyasa değeri ile altcoinler bile artık daha ciddi traderları ve yatırımcıları çekmek için yeterli likiditeye ve ticaret hacmine sahip. Bu nedenle PrimeXBT, ödüllü marj ticaret platformuna en popüler ve trend olan yedi kripto varlığını daha listeledi.

Altcoinler, Bitcoin ve Ethereum’a Göre Daha İyi Performans Gösteriyor

Bitcoin, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi ve bu nedenle genellikle haber döngüsüne ve çevrimiçi sohbete en çok hakim olan kripto para durumunda. Başlangıcından bu yana Ethereum, Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi ve son DeFi patlaması ve NFT çılgınlığı, en üst sıradaki altcoini BTC ile gerçek bir rakip haline getirdi.

Bununla birlikte, bu paralar yükseliş trendleri sırasında kârlı olsa da, altcoinler muhteşem, hayat değiştiren kazançları nedeniyle tüm sermaye seviyelerindeki yatırımcılar ve tüccarlar için daha da çekici olan bir kripto alt kümesi oldu.

Örneğin, yalnızca 2021’in ilk dokuz ayında Solana (SOL) %15.000’den fazla büyüdü. Dogecoin (DOGE) yılı başlatmak için benzer sonuçlar gördü. Bir başka trend kripto para olan Cardano (ADA), özellikle akıllı sözleşmelerin ve Alonzo hard forkunun piyasaya sürülmesiyle birlikte patlayıcı bir büyüme gördü.

PrimeXBT, Yedi Yeni Altcoin Listeleyerek Piyasanın Talebine Cevap Verdi

Başlar bu altcoinlere çevrilirken ve tüccarlar Bitcoin ve Ether’lerini günümüzün en büyük temel altcoinleri için nakite çevirirken, PrimeXBT bu büyüyen pazar talebine yanıt verdi ve alım satım için yedi yeni kripto varlığı daha listeledi.

Forex, kripto, emtialar, hisse senedi endeksleri ve daha fazlası dahil olmak üzere 60’tan fazla alım satım enstrümanından oluşan geniş bir listeye katılmak, Solana, Polkadot, Cardano, Dogecoin, Uniswap, Chainlink ve XRP altcoinleri ile geliyor. Listelenen altcoin’lerin her biri USD’ye karşı işlem görür ve belirli çiftler BTC’ye karşı işlem görür.

SOL, DOT, DOGE, ADA ve Daha Fazlasını Listelemek Neden Önemli?

PrimeXBT’nin profesyonel alım satım araçlarından, yerleşik grafik yazılımından, hem geleneksel hem de kripto pazarlarına tek bir hesaptan erişme yeteneğinden, özel hesap yöneticileriyle kişiselleştirilmiş hizmetten, en üst düzeyde varlık korumasından, gelişmiş sipariş türlerinden ve Covesting kopya ticaret modülü, artık SOL, DOT, LINK, ADA, DOGE, UNI ve XRP üzerinde sentetik sözleşmelerin ticaretini yapabilir. Artık tüccarlar, piyasadaki en karlı işlemlerin tümüne erişmek için birden fazla platform arasında gezinmek zorunda değil. PrimeXBT’nin tek durak noktası ile tüm bu varlıklar ve çok daha fazlası tek bir çatı altında toplanmıştır.

Ayrıca PrimeXBT, Covesting kopya ticaret modülüne de ev sahipliği yapıyor. Bu yeni ticaret çiftlerine ve kripto varlıklarına erişerek, strateji yöneticileri artık piyasalardan daha fazla yatırım getirisi ve toplam kâr elde edebilir. Bu araçlar, PrimeXBT’nin çok yakında piyasaya çıkacak olan Covesting Getiri Hesapları sistemini (PrimeXBT kullanıcılarını en iyi DeFi protokolleriyle birleştiren bir APY oluşturma aracı) içerecek olan, PrimeXBT’nin bilinen sürekli yeniliklerinden sadece birkaçı.

Şirketten resmi bir blog gönderisine göre, yeni varlıklar bu yazının yazıldığı tarihte zaten yayında ve işlem görüyor, bu nedenle Getiri Hesaplarının aksine, gelişmiş, ödüllü multi- varlık marjı ticaret platformu, PrimeXBT.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: