BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Solana bu katalizörler ile 1,000 doları görebilir!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Solana bu katalizörler ile 1,000 doları görebilir!

Solana bu katalizörler ile 1,000 doları görebilir!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında uzun bir süredir gözler Solana’nın üzerine. Bu katalizörler Solana’yı 1,000 dolar yapabilir. Ünlü analist açıkladı. Detaylar haberimizde.

Solana bu katalizörler ile 1,000 doları görebilir!

Ünlü kripto analisti Elliot Wainman’ın gerçek ve güçlü temellerin eşlik ettiği Solana’nın bir Ethereum katili olacağına ve 1,000 doları görebileceğine dair inancı yüksek.

Analistin Solana’ya ilişkin ortaya koyduğu ilk katalizör aslında SOL’den bağımsız bir etken. Doğrudan rakibi olan Ethereum’un gaz krizi Solana’ya büyük bir kapı açıyor. Wainman, Ethereum’un yaşadığı sorundan kaçanların Solana’ya geldiğini vurguluyor.

“Gaz ücretleri insanları kelimenin tam anlamıyla bir dirgen çetesi gibi şehirden uzaklaştırırken, gördüğümüz şey insanların Ethereum’u terk etmeye ve başka topraklara girmeye zorlanmasıdır.  Solana’ya geldiklerinde, misafirperver bir ev buluyorlar.”

Buna karşın Solana’da görünün Ethereum gibi değil ve gaz ücreti sorunu yok. Analist bu konuya da dikkat çekiyor.

“Solana topluluğu gerçekten etkileyici. Süper yardımcı, inanılmaz hızlı hareket edin ve hiçbir gaz ücreti yok, yalnızca tüm geliştirme deneyimini 10 kat daha kullanıcı dostu hale getiriyor.”

Bu tabloda Solana’nın rakibi olan diğer tüm ekosistemleri geride bıraktığına dair kanıtlar içeriyor.

Wainman, Solan’ın sonunda endüstriyel kripto kullanımlarını destekleyebilecek zorlayıcı uzun vadeli bir yol haritasına sahip tek blok zincirlerinden biri olduğu için kurumsal olarak çok daha fazla ilgi gördüğüne dikkat çekiyor. Solana’nın son pompasını çalıştıran bir başka neden de NFT alanındaki atağı.

İlgili: Solana haberleri ve son dakika gelişmeleri

Ayrıca analist, Solana’nın ağında, çeşitli merkezi olmayan finans uygulamaları da dahil olmak üzere 400’den fazla proje olduğuna dikkat çekiyor.

Tüm bu nedenleri alt alta yazdığımızda uzun bir süre daha Solana’nın konuşulmaya devam edeceğini tahmin etmek hiç de zor değil.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.