fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shopify CEO’sunun gündeminde hangi kripto para projesi var?

Shopify CEO’sunun gündeminde hangi kripto para projesi var?

Shopify CEO’sunun gündeminde hangi kripto para projesi var?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kanada merkezli e-ticaret platformu Shopify’ın CEO’su hangi kripto para projesinin büyüsüne kapıldı. Ayrıntılar haberimizde

Shopify CEO’sunun gündeminde hangi kripto para projesi var?

Bitcoin ve kripto paralara yönelik ilgi, bir kartopu misali büyüyerek gelişmeye ve yaygınlaşmaya devam ediyor. Birçok ünlü iş adamı, film yıldızı ve fenomen gün geçmiyor ki Bitcoin ve kripto paralar hakkında açıklamalarda bulunmasın. Paris Hilton bu yeni trendin etkisine yapılan medyatik simalardan biri oldu.  

Kanada merkezli e-ticaret platformu Shopify’ın gündeminde ise DeFi’ler (merkezsiz finans uygulamaları) var. CEO Tobi Lutke:

“Shopify kripto para öncesi döneme ait bir ürün ve merkezsizlik düşüncesine gönülden bağlı. Milyonlarca iş insanı dünyanın her yerinde Shopify üzerinde iş yapıyor.”

Tobi Lutke, bu sabah Ethereum akıllı sözleşmeler üzerinden bir araştırma yaptığını belirtti ve ERC20’nin büyüsüne kapıldığını belirtti.

Bilindiği üzere DeFi platformlarının büyük çoğunluğu Ethereum blockchain’inde işlem görüyor. Özünde “akıllı sözleşme” olan DeFi’ler herhangi bir aracıya ihtiyaç duymadan kripto para yatırımcılarının neredeyse tüm bankacılık işlemlerini yerine getiriyor. DeFi’ler hiç aracı kullanmadığı için bankacılık işlemleri oldukça ucuza yerine getiriyor. Ayrıca sözleşmeler önceden belirlendiği için finansal veriler manipüle edilemiyor.

“koinmedya_binance”

Lütfen Bkz: DeFi haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

DeFi, geleceğin finans ve bankacılık sistemini inşa ediyor. 2020 yılının 2’nci yarısından itibaren görünür olmaya başlayan DeFi’ler yazının kaleme alındığı saatte yaklaşık 50 milyar dolarlık mevduata ev sahipliği yapıyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.