okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.24%
Bitcoin
69.126,64 USDT
eth
ETH
0.17%
Ethereum
3.755,81 USDT
bch
BCH
-0.15%
Bitcoin Cash
492,91 USDT
xrp
XRP
-0.27%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
-0.22%
Litecoin
84,79 USDT
bnb
BNB
-0.15%
Binance Coin
601,48 USDT
sol
SOL
-1.15%
Solana
166,43 USDT
avax
AVAX
-1%
Avalanche
37,90 USDT
ada
ADA
-0.38%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.37%
Poladot
7,45 USDT
doge
DOGE
-0.95%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-0.83%
Shiba Inu
0,00 USDT

Scatter Coin Nedir? Scatter Coin’e Yatırım Yapılır mı? Kapsamlı Analiz

Scatter nedir
scattre nedir yatırım yapılırmı kapsamlı analiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Scatter coin nedir araştırırken ilginç detaylarala karşılaştık. Blockchain teknolojisi, tüketicilerin çok çeşitli yeni araçlardan faydalanmasını sağlar. Online kimlik ve güvenlik yönetimi söz konusu olduğunda, rekabet önemli ölçüde ısınıyor. Scatter önümüzdeki yıllarda bu konuda önemli bir rol oynamayı hedefliyor.


Scatter Coin Nedir- Kapsamlı Analiz!

İnternet üzerinden kullanıcı kimlik doğrulaması oldukça karmaşık bir süreç haline gelmiştir. Her platformun birbiriyle bağlantılı ayrı ayrı kullanıcı adı ve şifresi vardır. Scatter asimetrik şifreleme ile desteklenen tek bir oturum açarak, kullanıcıların şifreleri kullanmadan uygulamalara ve hizmetlere girmelerine olanak sağlayarak sorunları basitleştirmeyi amaçlamaktadır.

Scatter Nasıl Çalışıyor:

Kısaca Scatter coin nedir nasıl çalışıyor özetleyelim. Kriptografi ve şifreleme ile desteklenen tek bir oturum açma çözümü oluşturmak o kadar da kolay değil. Kitlelere uygun güvenli bir çözüm sunabilmek ancak yenilikçi teknolojilerin kullanımıyla mümkün olacak. Scatter, kullanıcıların bilgilerini her zaman kontrol altında tutabilmelerini amaçlar. Tüm bilgiler karma bir parmak izini kullanarak bir blockchain’e aktarılabilmesine rağmen, sadece kişinin kendi cihazında saklanır.

Scatter ile, kişinin kişisel bilgilerinin bir başkasına verilebilmesi yalnızca kullanıcının alabileceği bir karardır. Uygulamalar ve servis sağlayıcılar, son kullanıcının izni olmaksızın müşteri verilerini toplayamaz. Ayrıca, Scatter, kullanıcı verilerini sızdırma alışkanlığı olan uygulamalar hakkında kullanıcıları uyarır. Bu, şirketleri her zaman en yüksek güvenlik ve gizlilik seviyesine bağlı kalmasını sağlamaya zorlayacaktır.

Scatter’ın belki de en ilgi çekici yönü, birden çok blockchain ile çalışmasıdır. Bu aşamada sadece EOS ve  Ethereum desteklenmektedir, ancak gelecekte diğer blockchain lerde desteklenecektir.

Tüm blockchainlerde kullanılabilecek tek bir kimlik ve güvenlik sistemine sahip olmak doğru kullanıcılara çok çekici geliyor. Bu multi-chain yaklaşımı, kullanıcıların herhangi bir uygulama ile etkileşimde bulunabilmeleri anlamına gelir ve bu da, DApp‘lerin kitlesel olarak benimsenmesine yol açacaktır.

Scatter’e Yatırım Yapılır mı?

Beklenenden farklı olarak, Scatter’ın beta testi sürümü şu anda tamamen ücretsiz bir çözümdür. Her ne kadar yapılması gereken daha çok işi olsada, bu hizmete bu şekilde erişmeyi tercih eden kullanıcıların kullanabileceği bir Chrome uzantısı var. Diğer Blockchain‘lerede hizmet verebilmesi halinde Scatter bu endüstriye damgasını vurabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.