1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Zengin Baba Yoksul Baba’ yazarı Robert Kiyosaki’nin Bitcoin topluluğuna mesaj!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Zengin Baba Yoksul Baba’ yazarı Robert Kiyosaki’nin Bitcoin topluluğuna mesaj!

Zengin Baba Yoksul Baba’ yazarı Robert Kiyosaki’nin Bitcoin topluluğuna mesaj!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Zengin Baba Yoksul Baba’nın yazarı Robert Kiyosaki’dan Bitcoin topluluğuna mesaj var. 1997 yılında yazdığı kitapla adından sıkça söz ettiren Amerikalı yatırımcı Robert Kiyosaki’den Bitcoin itirafı.


Zengin Baba Yoksul Baba’nın yazarı Robert Kiyosaki’dan Bitcoin topluluğuna mesaj!

 

1997 yılında yazdığı ‘Rich Dad Poor Dad’ isimli kitapla uzun yıllar best seller olarak kalmış ünlü Amerikalı yatırımcı Robert Kiyosaki’den Bitcoin hakkında ses getiren sözler geldi.

Kiyosaki paylaştığı tweette, COVID 19 pandemisi yüzünden sınırsız para basma politikasına yönelen FED’i eleştirirken, bu süreçte en akıllıca yatırımın altın, gümüş ve Bitcoin’e yapılabileceğini belirtti. Robert Kiyosaki ayrıca fiyat tahminlerinde de bulundu.

”Ekonomi can çekişiyor, FED yetersiz kaldı. Umutlar solma noktasına geldi. Altın, gümüş ve Bitcoin satın alın. Altının onsu 1.700 dolar, 3 yıl içine 3.000 dolara çıkacağını tahmin ediyorum. Gümüş an itibariyle 17 dolar, 5 yıl içinde 40 dolar olacağını düşünüyorum. Bitcoin 9.800 dolar, 3 yılda 75.000 dolara kadar çıkabileceğini umuyorum.”

Kiyosaki’nin tahminin göre BTC 3 yıl içinde 75.000 dolar olacak

Yazdığı makaleler ve kitaplarla finans sektörünün en bilge isimleri arasında gösterilen Robert Kiyosaki, global finans piyasalarının yaşanan pandemi süreciyle baş edemediklerini dile getirirken, Bitcoin’in önümüzdeki 3 yıl içinde büyük bir sükse yapacağını bildiriyor.

İlgili haber: Güncel Bitcoin (BTC) Teknik Analizi: BTC dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

Bakalım ünlü finansçı Kiyosaki, daha önceden verdiği tavsiyelerde yakaladığı yüksek karlılık oranını Bitcoin tavsiyesinde de tutturabilecek mi? Bir dipnot olarak da Robert Kiyosaki’nın ‘Zengin Baba Yoksul Baba’ adlı eserini ticaretle uğraşan herkesin okumasını tavsiye ederim. Sağlıcakla kalın.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: