BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple (XRP) nihayet o seviyesi kırdı! Şimdi kaç dolar olacak
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ripple (XRP) nihayet o seviyesi kırdı! Şimdi kaç dolar olacak

Ripple (XRP) nihayet o seviyesi kırdı! Şimdi kaç dolar olacak
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple kripto piyasasındaki ilk 10 kripto para içerisinde Solana ile yükselişe devam ediyor. Kritik seviye geride kaldı. Ripple (XRP) kaç dolar olacak. Detaylar haberimizde.

Ripple (XRP) nihayet o seviyesi kırdı! Şimdi kaç dolar olacak

Ripple (XRP) uzun bir dönem 1,10 dolar ve 1,24 dolar arasında yatay bir seyir izledi. Ancak kripto para yukarı yönlü hareketi için arkasına kuvvetli bir rüzgar aldı. Dün yaklaşık %8 aratarak 1,40 dolara yükseldi. Coinmarketcap verilerine göre yazının kaleme alındığı anlarda 1,39 dolardan işlem görüyor.

Ripple sahip olduğu toplam değer ile kripto piyasasının en değerli 6. varlığı durumunda ve toplam hacmi yaklaşık 64,6 milyar dolar.

XRP nihayet ağustos ayının en yüksek seviyelerini geride bıraktı

XRP nihayet 1,40 dolara kadar yükseldi ve bugün ağustos ayının en yüksek seviyesi olan 1,36 doları geride bıraktı. Kripto para ağustos ortasında 1,36 dolara ulaşmış ve simetrik bir üçgen içinde oradan daha düşük bir trend almaya başlamıştı.

Bkz: Bu altcoinler patlamaya hazır!

Üçgen, nihayet eylül ayında XRP yükselen bir fiyat kanalı içinde yükselmeye başladığında kırıldı. XRP hafta sonu 1,25 dolardan (Şubat 2018’in en yüksek seviyesi) destek buldu ve dün oradan toparlanarak 1,3 doları kırdı. Ağustos ayının yükseğini kırmak için bugün yükselişini sürdürdü.  Kripto para birimi son bir ay içerisinde ise %84 artış gördü.

Kripto analisti Ali Martinez, XRP ağ büyümesindeki yükseliş trendinin yakında fiyatlara yansıyabileceğini ve bunun bir yükseliş patlamasına yol açabileceğini tahmin etti.

“XRP başka bir ayağa kalkmaya hazır! Ağ büyümesi, zaman içinde kullanıcı benimsemesinde bir artış gösterdiğinden, en doğru fiyat habercilerinden biridir. XRP ağ büyümesindeki yükseliş trendi yakında fiyatlara yansıyabilir ve bu da yükselişe neden olabilir”

Altcoin Sherpa ise XRP fiyat çizelgelerinin onuheyecan verici gösterdiğini ve bu yükseliş devam ederse XRP’nin 1,65 dolara ulaştığını görebileceğini söyledi.

 

XRP’de 1 haftalık sosyal hakimiyet %205,4 arttı. Bu da yatırımcıların iyimser olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, olumsuz fiyat hareketi, fiyatları 1,31 dolara ve kripto paranın haftalık düşük seviyesi 1,06 dolara yaklaştırabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.