fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ripple (XRP) kırılmanın eşiğinde! Ne kadar artış bekleniyor?

Ripple (XRP) kırılmanın eşiğinde! Ne kadar artış bekleniyor?

Ripple (XRP) kırılmanın eşiğinde! Ne kadar artış bekleniyor?
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Birçok altcoin geçtiğimiz hafta yükseliş trendinde iken Ripple (XRP) yatay bir seyir izledi. Analistler Ripple için bir kırılma öngörüyor. Detaylar haberimizde.

Ripple (XRP) kırılmanın eşiğinde! Ne kadar artış bekleniyor?

Bitcoin ve Ethereum, önemli seviyeleri yeniden test etmek için desteği güçlendiriyor. Altcoin piyasasında ise Bitcoin’in lokomotif olması ile birlikte yeni en yüksek seviyeler görülüyor.

Ripple (XRP) son 24 saat içerisinde %2,4 değer kaybetti. Coinmarketcap verilerne göre XRP 1,14 dolardan işlem görüyor. Ancak XRP 1 dolarlık ana desteği uzun süredir tutarak fiyatını bu noktanın üzerinde konumlandırdı.

XRP, azalan paralel kanaldan çıktı. 1,18 dolar, muhtemelen kısa süre içinde yeniden test edeceğimiz bir sonraki önemli direnç seviyesi.

Popüler kripto analisti Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, XRP için bir yükseliş senaryosunu öngörüyor. Arnold’a göre XRP bir boğa koşusunun eşiğinde.

Analist, parabolik SAR indikatörünün XRP’nin yükseliş ticaret göstergeleri gösterdiğini belirtiyor. Bir sonraki yükseliş dalgasında, XRP için yüzde 30’luk bir fiyat artışı öngörüyor.

“XRP, %30 Fiyat Hareketinin Eşiğinde. XRP, Oynaklıkta Yükselmeye Hazır Görünüyor.”

XRP için yükseliş tahmininde bulunan tek analist Aaron Arnold değil. Diğer tanınmış tüccarlar da yakın gelecekte XRP için yükseliş eğilimi öngördüğünü açıkladı.

Tanınmı kripto analisti DonAlt, yakın tarihte sosyal paylaşım platformu Twitter’da paylaştığı bir iletide yaşanan son fitay düşüşü boyunca XRP satın aldığını ifade etti.

Teknik göstergelere gelince, RSI 55.7 değerinde nötr bir sinyal verirken, 15 hareketli ortalamadan 12’si bir satın alma sinyali veriyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.