1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple için Powell’ın konuşması katalizör olacak mı?

Ripple için Powell’ın konuşması katalizör olacak mı?

Ripple için Powell’ın konuşması katalizör olacak mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple fiyatı, yatırımcıların Çarşamba günü geç saatlerde Powell’ın açıklamalarına nasıl tepki vereceğine göre şekilleneceğe benziyor. Ripple fiyatı, Salı günkü iyimser bir işlem gününden sonra bu sabah tekrar %1’in üzerinde artış gördü. Boğaların, Powell’ın konuşmasını katalizör olarak değerlendirerek  fiyatı 0,4228 dolara yükselteceği öne sürülüyor. Ayrıntılar haberimizde…

Ripple fiyatı ve Powell’ın açıklamaları

Ripple (XRP) fiyatı, traderların bugün Powell’ın konuşmasına odaklanmasıyla şekillenecek. Ortaya atılan pek çok soru var. Birbiriyle çelişen Fed açıklamalarıyla piyasalar, ileriye dönük yolun ne olacağına dair daha net bir görüş elde etme peşinde. Bunun için Powell’ın ağzından çıkan her kelimeye kulak kesilecek. Herhangi bir güvercin gösterge, hisse senetleri ve kripto para birimlerinin birlikte önemli ölçüde yükselmesiyle piyasaları ateşleyecektir. Kemerlerinizi bağlayın!

Ripple fiyatı bugün yukarı yönlü en büyük hamlelerinden birini yapmanın eşiğinde, traderlar Fed başkanı Powell’ın konuşmasından haber almayı dört gözle bekliyorlar. Konuşma canlı biçimde Powell’ın sahneye çıktığı andan itibaren yayınlanacak ve her kelimesi piyasalar üzerinde derin etkiler bırakarak yatırımcıları harekete geçirecek.

Ripple

Böylece XRP ekosistemi deneyimsiz traderların harekete katıldığını görecek, deneyimli ve hazırlıklı traderlar ise zaten çoktan pozisyon almış olacak. Biz konuşurken boğalar zaten aylık S1 destek seviyesini hedeflediğinden ve ABD açılış zili yakınında 0,4228 doları görebileceğinden, yükselişte gerilimin artmasını bekleyin. Powell’ın konuşmasında, güvercin bir imanın yapılması halinde bir katalizör görevi görecek ve fiyat tavanı olarak 55 günlük Basit Hareketli Ortalama ile %8’lik bir ralliyi 0,44 dolara doğru tetikleyecek.

Aşağı yönlü risk, bu söylentiyi al-gerçeği-sat ticaret kurulumuyla birlikte gelir. XRP zaten konuşmaya yakın yüksek seviyelerde işlem görüyor olacak. Konuşma şahin bir sürpriz içeriyorsa, gün boyunca alınan tüm uzun pozisyonlar anında çözülebilir. XRP, yeşil destekleyici trend çizgisine düşecek ve aşağı yönlü bir kırılma ile 0,37 dolara doğru gevşemiş olacak.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: