1. Home
  2. İnceleme
  3. Coin
  4. Güncel Restart Energy MWAT rehberi: MWAT token nedir? MWAT token yorum-haber

Güncel Restart Energy MWAT rehberi: MWAT token nedir? MWAT token yorum-haber

Güncel Restart Energy MWAT rehberi: MWAT token nedir? MWAT token yorum-haber
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Restart Energy MWAT token nedir? Restart Energy, enerji sektörünü demokratikleştirmek için blockchaini kullanan ve mevcut altyapıyı kullanırken P2P prensibine dayanan doğrudan enerji ticareti sağlayan bir küresel enerji tedarik platformu sunuyor. 


 

 Restart Energy  MWAT token nedir?

MWAT token nedir Güncel Restart Energy MWAT rehberi: MWAT token nedir? MWAT token yorum-haber

Kısaca Restart Energy MWAT token nedir açıklayalım. Tanımı ve Faaliyet Alanı: Restart Energy Demokrasi Platformu, basit, merkezi olmayan bir şekilde doğrudan eşler arası (P2P) enerji ticaretini mümkün kılan yazılımı içermektedir. Platform kullanıcıları, Restart Energy’nin hizmetlerine erişebilmenin yanı sıra, enerji kaynaklarını da satın alıp kullanabiliyor. Şirket ayrıca, ilk enerji franchise de sunuyor.

En güzel MWAT token nedir videosu

Platform aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

  • Enerji alımı ve satışı
  • Yeniden satış için bir franchise satın alınması
  • Enerji kaynakları için faturaların ödenmesi
  • WattPredict olarak bilinen enerji üretim hacmini tahmin etmek için yazılıma erişim
  • Yenilenebilir kaynakların kullanımı için yenilenebilir enerji sertifikaları almak

 

İstatistiklerele MWAT token nedir?

Restart Energy (MWAT) nedir teknik özelliklerini inceleyelim

Teknik Altyapı: Akıllı kontrat özellikli ERC20 TokenRestrat Energy (MWAT) Nedir?

Maksimum Koin Adedi: 500,000,000

Toplam Koin Adedi: 500,000,000

Dolaşımdaki Koin Adedi: 452,000,000

Algoritma: Ethash (ETH-POW)

Blok Aralığı: 2 DK

POW / POS: POW

MÜŞTERİNİZİ TANIMA (KYC) : VAR

Token Satışı: 15.01.2018 de gerçekleşti

 MWAT coin Güncel fiyat  =0,002902 USD

İşlem Yapılabilen Borsalar: KuCoin, Idex,  sistemkoin

Restart Energy Üst Yönetim ve Teknik Ekip

dfn-coin-istatistikRestart Energy (MWAT) nedir denildiğinde ilk bakılacak konulardan biri şüphesiz proje ekibi.

Yatırım Ortakları ve Sponsorlar

THT – Teknoloji ve yazılım ortağı. Innovation. 44 – Teknolojilerin ticarileştirilmesi ve dağıtımı için ortak. ROSENC – Romanya ve Batı bölgesini, kuruluşların rekabet gücünü artırmak için yenilenebilir enerji kaynakları alanında bir lider olarak tanıtmak için ortak. LDJ Capital – Geliştirme danışmanlık ortağı. Blok X Bank – Yatırım bankası. Armand Group – Yeniden Başlatma Enerjisi Sahibi. AmaZix – ICO danışmanı. BoostIT HUB – IT & C şirketi, Blockchain danışmanı. Alive Capital – Romanya’daki en büyük yenilenebilir enerji varlık yönetimi grubu. REPOM – Temiz enerji üreticisi. Enerji tedarik ortakları: Profi, Valeo, Ertex, Otmar, Ecoland, italplast ve diğerleri (3000 şirket).

 

Restart Energy MWAT ‘ın Arkasındaki Şirket

Romanya’da faaliyet gösteren Restart Energy Democracy SRL, AB’de 20 milyon dolarlık yıllık gelir, 27.000 hane ve 3000’den fazla KOBİ ve çok uluslu şirket ile en hızlı büyüyen özel enerji ve doğalgaz tedarikçisi.

Whitepaper Özeti ve Linki: https://restartenergy.io/Restart_Energy_Whitepaper.pdf

 

Restrat Energy  (MWAT Token ) Genel Bilgi

 

Avrupa Birliği’ndeki tek perakende enerji imtiyazını geliştiren şirketten: “Kullanıcılarına Dünya çapında enerji gönderme ve alma imkânı sağlayan ilk kripto Kartı”. Yılda 20 milyon USD tutarında gelir sağlayan, Avrupa Birliği elektrik ve gaz tedarik şirketi olan ve ilk enerji perakende imtiyazını geliştiren Restart Energy, küresel düzeyde dağıtılmış ve delokalize edilmiş bir elektrik enerjisi tedarik platformu ve ekosistemi inşa ediyor. Restart Energy, bir AB ülkesi olan Romanya’da faaliyet gösteren, en hızlı büyüyen özel enerji ve gaz sağlayıcısıdır ve daha fazla şeffaflığa sahip yenilikçi çevrimiçi ve müşteri odaklı hizmet sunmaktadır.

Romanya‘da 40.000 ödeme noktası olan, aylık %10’un üzerinde büyüme sağlayan, EuroGSM (Orange Telecom Dealer) + InterBroker + GRS + AMVV ile ortaklığı olan Restart Energy, deregüle edilen bir numaralı bağımsız tedarikçileridir. Romanya’da konut piyasası ve deregüle edilen enerji hane halkı piyasasında iki numaradır. Restart Energy, bir sektörün demokratikleşmesi için Blockchain protokolü kullanılarak küresel bir enerji tedarik platformu oluşturuyor.

Bürokrasiyi, işlem maliyetlerini ve masrafları azalır, tüketicilerin paradan tasarruf etmesini sağlar, yerel küçük üreticiler daha fazla kazanır ve mevcut altyapıyı kullanarak doğrudan enerji ticaretini gerçekleştirmeyi sağlar. Avrupa Birliği Üye Devletleri ve Birleşik Devletler yenilenebilir enerjide reformları hızlandırmaya başladı. Enerji piyasası deregülasyonu yoluyla, özel şirketlerin enerji perakende sektöründe faaliyet göstermesine izin veriyor.

Japonya, Güney Kore, Tayvan, Malezya, Tayland, Filipinler ve Singapur gibi Asya ülkeleri, Çin ve Hindistan sürdürülebilirliğin sağlanması için bir pazar deregülasyonu kararı aldılar.

 

Restart Energy Vizyon

MWAT token nedir Güncel Restart Energy MWAT rehberi: MWAT token nedir? MWAT token yorum-haber

 

Uygun fiyatlı enerjinin yaratıldığıve tüketildiği canlı ve sürdürülebilir bir dünya kurmak. Misyonumuz: Sektörün yenilikçi ve demokratikleştirilmesinde lider küresel enerji tedarikçisi olmak. Hedeflerimiz: RED yazılım geliştirmesi ve dünya genelinde yaygınlaştırılması için 30 milyon USD gelir sağlandı. Deregüle edilmemiş pazarlarla 45’ten fazla ülkeye franchising yaparak, 2022 yılına kadar dünyanın enerji tüketiminin yüzde 70’ini temsil ederek enerji perakende işini genişletmeyi hedefliyoruz.

 

Restart Energy Democracy Platformu; RED-P yazılımı enerjinin dünya çapında dağıtılması için geliştirilmektedir. Tüketiciler üreticilere erişim sağlamak için REP-P’ye kaydolur ve küresel enerji kaynağı, akıllı WiFi metre, watt tahmin yazılımı, eşler arası (P2P) enerji değişimi ve kullanıcılar yeşil sertifika kazanır RED-P’nin yenilikçi özellikleri şunlardır: Kayıtlı herhangi bir kullanıcı, kayıtlı herhangi bir kullanıcıdan satın alabilir veya satabilir. Bazı tüketiciler ayrıca büyük güç istasyonlarıdır gaz, kömür, nükleer gibi ya da jeneratörlerdir örneğin rüzgâr, güneş gibi ve binlerce tüketici jeneratörü ile değiştirilir. P2P Ekosistemimizdeki tüm taraflar birbirleriyle doğrudan ticaret yapabilir.

 

Restart Energy Yenilenebilir Enerji odaklandı

MWAT token nedir Güncel Restart Energy MWAT rehberi: MWAT token nedir? MWAT token yorum-haber

 

Tüketiciler yenilenebilir enerji kullanımı için Restart Energy-standart yeşil sertifikaları ile ödüllendirileceklerdir. Yeni platformla, enerji şirketlerinin yeni ekonomiye uyum sağlamasını bekliyoruz. Enerji şirketleri bu tokenler için bir pazar olacağından, enerji faturalarını tokenle almaya başlayacaklardır.

Son olarak, RED-P elektrik piyasasında rekabeti artıracak. Örneğin, modelimizle tüketiciler Enerji tedarikçilerini her 30 günde bir “otomatik olarak değiştirebilme”. Sistem her tüketici sözleşmesini ihale edecek 30 gün kesintisiz olarak, daha rekabetçi bir pazar ve gerçek anlamda pazar yansıtıcı fiyatların sağlanması. RED Platform bir Blockchain tabanlı merkezi olmayan enerji ticareti platformudur. Enerji tüketicilerinin, üreticilerinden ve üreticilerinin Dünya Çapında Enerji Gönderme ve Almalarını sağlar.

Restart Energy Çalışma Yöntemi

MWAT token nedir Güncel Restart Energy MWAT rehberi: MWAT token nedir? MWAT token yorum-haber

 

RED Platformda işlem gören tokenized enerji, ülkelerdeki yerel fiyatlarda fiziksel olarak teslim edilebilir. Direkt Enerji’nin doğrudan veya franchise yoluyla bulunacağı deregüle edilmiş enerji piyasaları. RED Franchise, kendi elektrik şirketi şirketinizi çalıştırmayı ve işletmeyi basit ve kolay hale getiren ilk güç perakende satış serisidir. MWAT gerçek fırsatla desteklenen ilk tokendir. Her MWAT kullanıcısı, RED Platform Yazılımında ayda 1000 KW token alsın veya satsın. KW tokenleri (KWT) sadece platformda satılabilir ve sanal bir enerji yükü alabilir. Burada Restart Energy’de topluma geri verdiğimize inanıyoruz ve bu şekilde, RED-Platformunda MWAT tokenlerini kaydetmek ve tutmak için üreticilere platformdan özel KWT’yi MWAT sahiplerine transfer eden RED güvenli Sistemini tasarladık.

RED güvenli Sistemi ile enerji üreticileri, platformda kaydeden her bir MWAT‘yi temin edeceklerdir. Kayıt tamamlandıktan sonra, bir başlangıç ve bir kerelik 0.11 KWT şarj ile Enerji Franchise’ını Restart Energy (RED – F) Avrupa Birliği enerji piyasasında, herhangi bir perakende satış işine sahip olmak ve perakende tüketicilere enerji ve gaz satarak gelir elde etmek. Yeterli MWAT tokene sahip olmak, RED Franchise’a ve satıştan elde edilen gelire erişim izni verir.

 

MWAT token nedir Güncel Restart Energy MWAT rehberi: MWAT token nedir? MWAT token yorum-haber

 

Enerji tedarik sözleşmeleri. Aşağıdaki numaralar B Tipi franchise – brokerler / satıcılar içindir (bu bir ücret değildir – Jetonların sadece bir hesapta tutulması gerekir): 10.000 MWAT – RED City Franchise – token sahibinin enerji satışlarına aracılık etmesini sağlar “ İkamet ettikleri ülkede tercih edilen şehir”. 100,000 MWAT – RED Bölgesel Franchise – token sahibinin enerji satışında aracılık etmesini sağlar “ikamet ettikleri ülkenin bütün bir bölgesi”. 1.000.000 MWAT – Kırmızı Ülke Franchise – token sahibinin enerji satışında aracılık yapmasına izin verir “İkamet edilen bütün ülkeler”. ~ 10.000.000 MWAT – KIRMIZI Ana Franchise – token sahibine ülke münhasırlığı verir. Enerji satışlarının aracılık edilmesi ve ikamet ülkelerinde alt-franchise oluşturma seçeneği (Ülke nüfusa bağlı olarak 10.000.000 MWAT daha fazla veya daha az).

Restrat Energy MWAT token nedir sorusunu detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık umarız faydalı olmuştur.