1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. REEF coin ile ilgili soru işaretleri artıyor, yatırımcılar tedirgin
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

REEF coin ile ilgili soru işaretleri artıyor, yatırımcılar tedirgin

REEF coin ile ilgili soru işaretleri artıyor, yatırımcılar tedirgin
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geçtiğimiz hafta yakaladığı yükseliş ivmesiyle dikkatleri çeken Reef Finance REEF coin hakkında Reddit yorumu, aman dikkat! dedirttiriyor.

REEF coin ile ilgili soru işaretleri çoğalıyor, aman dikkat!!!

Bugün Reddit CryptoCurrency sayfasında, u/Sisquitch isimli kullanıcı tarafından yayımlanan bir post, REEF coin ile ilgili oldukça enteresan gelişmelerden bahsediyor.

İlgili Reddit postu.

reef coin haber REEF coin ile ilgili soru işaretleri artıyor, yatırımcılar tedirgin

REEF Finance, Dikkatli olun!! Uyarıdır!!

Reddit yazarı, yazısına bu başlıkla başlıyor. Kullanıcılara uyarı şeklinde olan yazıda, yakın zaman önce, REEF arzında 0,5 milyar adet, toplam arzın %2.5’i kadar bir artış olduğundan bahsediliyor. Bu arz artışıyla ilgili REEF Finance kaynaklarında hiç bir bilgiye rastlamayan yazar, REEF Finance resmi Telegram hesabında konuyla ilgili sorulara, yanıt verilmediğini, soru soranların engellendiğini ve postların silindiğini iddia ediyor.

REEF coinde yaşanan ani arz artışıyla ilgili sorulara REEF Finance CEO’su olduğu tahmin edilen biri resmi Telegram hesabında yanıt veriyor. Telegram’da yayınlanan yanıt özet olarak şöyle;

Arka planda çok şeyler oluyor. Reef genişliyor ve bir parachaine dönüşüyor. ….Bazı şeyler henüz kesinleşmedi, hazır olana kadar her hangi bir açıklama yapamayız. Gördüğünüz gibi arz artışı fiyatı etkilemiyor….. Her şey kesinleşmeden, hiç bir şey hakkında konuşamayız.

Reddit yazarı bu cevabı oldukça şüpheli buluyor ve yatırımcıların zekasına hakaret olarak yorumluyor.

Reddit yazarının Reef Finance ilgili diğer kaygıları da var. Bunların başında Lindedin sayfasında CEO için aynı zamanda kurucu ortak denilmesine rağmen hiç bir yerde başka bir kurucu ortaktan söz edilmemesi. Geliştirici ekip bilgilerinin net olarak ortaya konmaması. Geçtiğimiz günlerde, çok yakında büyük bir ortaklığı ilan edeceğiz demelerine rağmen henüz bir ilanın olmaması. Reddit yazarı, yapılacak bir ilanın, ilanının yapılmasını oldukça şüpheli buluyor. Bunu bir, suni fiyat pumpı olarak yorumluyor.

Image result for reef coin
REEF Finance CEO’su

Reddit yazarı, Reef Finance’ın subreddit sayfası hakkında da endişelerini dile getiriyor. Yazara göre, subreddit sayfası, sürekli REEF coin aldıklarını iddia eden üyelerle dolu ve konu hakkında endişelerini dile getirenleri susturan bir yapıya sahip.

Yazara göre Reef Finance resmi Telegram hesabı, az sayıdaki çekirdek üye etrafında dönüyor. Bu üyeler, gerçek soru yönelten diğer üyeleri susturuyor. İnsanların kısıtlı sayıda mesaj atma yetkileri var ve istenmeyen mesajlar anında siliniyor. Az sayıdaki çekirdek üye mesajları da daha çok kopyala/yapıştır tarzı cevaplar olduğu izlenimi veriyor.

Reddit yazarı elinde bulundurduğu REEF coinleri, sattığını ve potansiyel yatırımcıları da dikkatli olmaları noktasında uyardığını söylüyor.

Yazar, belkide REEF %100 gerçek ve yasal. Bütün bu uyarılar da gereksiz birer vehim ancak, REEF’e yatırım yapmak bana gereğinden fazla bir risk gibi görünüyor diyerek sözlerini bitiriyor.

REEF coin Şubat ayı başında Binance borsasında listelenmişti.

REEF coin şu anda, son 24 saatte %5.29 düşüşle, 0,04068 dolardan işlem görüyor.

İlgili: DeFi haber, gündem son dakika gelişmeleri

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.