BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Raoul Pal’dan şaşırtıcı Ethereum tahmini!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Raoul Pal’dan şaşırtıcı Ethereum tahmini!

Raoul Pal’dan şaşırtıcı Ethereum tahmini!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi Raoul Pal Ethereum hakkındaki tahminlerini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Raoul Pal’dan şaşırtıcı Ethereum tahmini

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi Raoul Pal, Ethereum’un çarşamba günkü yükselişi hakkındaki fikrilerini açıkladı. Pal, Ethereum’un şu anda performans olarak daha iyi bir konumda olduğunu vurguladı.

Daha önce Goldman Sachs’ta yönetici olarak çalışan ve burada şirketin Avrupa hedge fonları satış işini Özsermaye ve Hisse Senedi türevlerini yöneten Raoul Pal, Goldman Sachs’tan sonra GLG Global Macro Fund for Man GLG’nin yöneticiliğini yaptı. 2005 yılında bir yatırım stratejisi araştırma şirketi olan Global Macro Investor’ı (GMI) kurdu. Şu anda bir finans ve işletme video kanalı olan Real Vision’ın CEO’su.

Bkz: Ethereum, Ethereum haber ve son dakika gelişmeleri

Pal, yıl başında Ethereum’a yatırım yaptığını açıklamıştı. Portföyünü %80 BTC- %20 ETH’den %70 BTC- %20 ETH’ye dönüştürdüğünü belirtti.

Raoul Pal, geçtiğimiz günlerde Twitter’dan yaptığı paylaşımlarda Ethereum yükselişi hakkındaki yorumlarını paylaştı. Pal, daha önce de Ethereum’un getiride Bitcoin’i ikiye katlayacağını ifade etmiş ve 20.000 dolarlık bir fiyat tahmininde bulunmuştu.

Real Vision CEO’su ETH/BTC grafiğine baktığında potansiyel olarak büyük bir kırılma gördüğünü, DeFi, NFT, Community token ve hatta matervase gibi herhangi bir şeyin fiyatlanması durumunda temelde Ethereum’un fiyatlandığını belirtti.

Ethereum 2.0’ın gelmesiyle birlikte (daha ucuz işlem ücreti ve daha az arz) tüm portföyünü ETH’ye dönüştürmemek için kendisi ile mücade ettiğini belirten Pal, kendisinin bir BTC hayranı olduğunu ancak mevcut durumda Ethereum’un daha iyi bir varlık olduğunu söyledi.

Geleceği konusunda EThereum’u Bitcoin’in önünde gören yalnızca Raoul Pal değil. Dünyanın en saygın emtia tüccarlarından biri olan Peter L. Brant Raoul Pal ile aynı düşüncelere sahip olduğunu belirtti.

TradingView’deki veriler de Ethereum’un yılbaşından bugüne kadar Bitcoin’den daha iyi performans gösterdiğini doğruluyor. Yıl başından bugüne Bitcoin, ABD doları karşısında %87.07 artarken, Ethereum %233’ün üzerinde yükseldi. Merakla beklenen Ethereum 2.0 güncellemesinin ardından ETH’nin daha yüksek seviyelere ulaşması bekleniyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.