Pumpy Finance (PMP):Sınırlı sayıda düşük-masraflı kazanç toplayıcı Binance Blockchain’de

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance Akıllı Zinciri’nde (BSC) bir DeFi protokolü olan Pumpy Finance, DeFi kullanıcılarına sahip oldukları likidite tokenlarından daha fazla kazanç elde etme fırsatı sunuyor.

Pumpy Finance ve PMP Nedir?

Bir varlık yönetimi platformu ve getiri toplayıcı olan Pumpy Finance, oldukça hareketli olan BSC ekosisteminde birkaç ürünü piyasaya çıkarıyor.

Pumpy Finance, ampirik optimal seviyelerde otomatik bileşik getirilerle bir numaralı getiri toplayıcısı olmayı hedefliyor. Bu nedenle güvenliği ve üstün kullanıcı deneyimini ön plana çıkarır.

Projenin yaratıcıları, platform tokenlarının bir değişim aracı ve bir değer deposu olarak hizmet edebileceği sürdürülebilir bir ekonomik model oluşturmayı hedefliyor.

Bu hedefle protokol, kendine ait utility token olarak BEP-20 tabanlı PMP’yi yayınlıyor. Token, ödüllerin (projenin gelirinden kazanılan) token sahiplerine dağıtılması için kullanılacak. Böylece sistemde toplamda 100.000 PMP token olacak.

Bunun dışında 10.000 adet token da ekip için ayrılmış durumda. BSC’de üretilen her blok için Pumpy Finance ekosisteminin katılımcıları 0,0085 PMP kazanacak.

Örneğin, BSC DeFi kullanıcıları, desteklenen havuzun LP tokenlarını yatırarak PancakeSwap’in yönetim tokenı olan CAKE tokendan kazanabilirler. CAKE tokenlar da daha sonra bir borsa aracılığıyla BUSD’ye dönüştürülür ve LP’lere dağıtılır.

Yazı kaleme alındığında, her bir PMP 505 dolardan işlem görürken, protokolün kilitli tüm tokenları 5 milyon doların üzerinde.

Pumpy Finance Şeffaftır

Ekip üyelerinin kimlikleri yakında kamuya açıklanacak. Kurucuları ve yatırımcıları anonim olmayı tercih eden dünyanın bazı popüler DeFi protokolleri ile ayrılan bir durumla karşı karşıyayız.

Ek olarak, şeffaflık amacıyla Pumpy Finance’ın kodu Vidar tarafından denetlenmiştir – pahalı deneyimleri önlemek için kod titizlikle incelenmiştir.

Şimdiden ve açık şekilde, kullanıcıların proje ve endüstri ile ilgili konuları tartışabileceği üç iletişim kanalı var.

Pumpy Finance takipçileri Twitter, Telegram ve GitHub aracılığıyla etkileşim kurabilir. Programcılar GitHub’dan Pumpy’nin kodunu da inceleyebilir.

Pumpy Finance Kasa, 2021 Planları

Pumpy Finance, kullanıcıların piyasadaki yüksek verimli havuzlardan varlıklarını ve tokenlarını yatırmalarına olanak tanıyan otomatik yeniden kalibre edilen kasaları yayına alacak.

Buradan kazanılan kârın yüzde 1,5’i geri satın alım ve PMP jetonlarını yakılması için kullanılacak. Buradaki fikir, PMP arzını kademeli olarak azaltarak token fiyatını desteklemektir.

Bu düzenleme yine likidite sağlayıcıları ve token sahiplerine kazanç sağlayacak. Protokol, kontrol ücretleri için dinamik olarak optimize edilmiş otomatik bileşikler oluşturmak ve gaz maliyetlerini karşılamak için yüzde 0,2 ila 0,5 arasında bir ücret talep edecek.

Giriş ücretleri, likidite teminini teşvik etmek ve ön ödemeyi önlemek için düşünülmüş. Kasa katılımcılarının avantajına olacak şekilde, Pumpy Finance’in kasalarından çekim ücretsiz olacak.

Pumpy Finance ekibi, farm katılımcılarına daha fazla fırsat sunan, yüksek getirili havuzlar eklemeyi de planlıyor.

Gelişmiş bir portföy analitiği platformu, İlk Çiftlik Teklifleri (IFO) bölümü ve bir akıllı varlık yönetimi portalı da geliştirme planları arasında yer alıyor. Yol haritasına göre 2021 ikinci yarısında, Pumpy Finance NFT, itibari para ve CEX ile birlikte çalışabilirlik desteğine sahip olacak.

Binance Akıllı Kontrat büyümeye devam ediyor

Yalnızca Ethereum’da, DeFi protokolleri 41 milyar dolar değerinde dijital varlığı yönetiyor. Rakam katlanarak yükselen istikrarlı bir yolda ilerliyor.

Son bir yıldır, Ethereum’un DeFi protokollerindeki stake edilen token adedi 40X’ten fazla arttı, varlıklarından daha fazla getiri elde etmek isteyenlerin talep ve ilgi düzeyini göstermesi açısından oldukça etkileyici bir rakam.

Bununla birlikte, Ethereum ağı ölçeklenebilirlik sorunları ile karşı karşıya olmaya devam ediyor. Yeni kullanıcıları ve işlemleri ölçeklendiremeyen Ethereum için Binance Akıllı Zinciri yüksek Gaz ücretlerinden kaçınmayı ve ekosistemlerinin büyümesini teşvik etmeyi amaçlayan projeler için uygun bir alternatif olarak parlıyor.

Binance Akıllı Zincir Ethereum Sanal Makinası (EVM) ile uyumlu. BNB 21 doğrulayıcıya sahip Proof of Staked Authority (PoSA) kullanır. BSC’de BNB basımı da yok. Bununla birlikte, BSC’nin onaylayıcıları işlem ücretlerinden pay alıyor.

100 milyon dolarlık geliştirici fonu lansmanı gibi teşviklerle birleştiğinde, BSC’nin DeFi ekosistemi, ağın düşük ücretleri nedeniyle büyümeye devam ediyor. PancakeSwap artık Uniswap ile rekabet edecek duruma geldi. Bu arada Pumpy Finance, Auto Farm gibi rakiplerinden daha iyi performans gösteren bir numaralı getiri toplayıcısı olmayı planlıyor.

Pumpy Finance’ın Telegram kanalına buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Platforma giriş için lütfen buraya tıklayınız.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Pumpy Finance (PMP):Sınırlı sayıda düşük-masraflı kazanç toplayıcı Binance Blockchain’de
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.