1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Promodex’e yoğun ilgi devam ediyor, Public-Sale-2

Promodex’e yoğun ilgi devam ediyor, Public-Sale-2

Promodex’e yoğun ilgi devam ediyor, Public-Sale-2
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Programatik kampanya platformu Promodex, uzun süredir beklenen Public Sale sürecine başladı. Dün gerçekleştirilen 1. Oturuma  yoğun ilgi olurken, satışlar 4 oturumda tamamlanacak.

Promodex Public Sale-2, 23 Şubat’ta

Dünyanın ilk blockchain tabanlı kampanya platformu olma özelliğini taşıyan Promodex, yerel tokeni PROMO için public sale düzenliyor. 

Promodex’in uzun süredir beklenen PROMO satışı 4 oturumda gerçekleşiyor. 1. Oturum Public Sale-1, 21 Şubat’ta gerçekleşti. 2. Oturum ise 23 Şubat’ta Türkiye saati ile 23:00 (20:00 UTC)de başlayacak.

 

Promodex Promodex’e yoğun ilgi devam ediyor, Public-Sale-2

 

Promodex Public Sale’in son günü, 26 Şubat’ta, bir süredir devam eden “Public Sale Whitelisting Campaign” sonucuna göre alım hakkı kazanan katılımcılara PROMO alımı imkanı tanınacak.

Public Sale-4 26 Şubat Türkiye saati ile 23:00’da başlarken, ilk yarım saat Whitelisting olmuş katılımcıların alım yapmasına izin verilecek. Ardından yine FCFS yöntemi ile satışlar devam edecek.

Public Sale’de nasıl PROMO token alırım?

Public Sale-2’de yatırımcılar $100-$500 aralığında alım yapabilecekler. Satışta FCFS, yani ilk gelen alır, prensibi uygulanıyor. 

Promodex Launchpad üzerinde yapılan Public Sale’den alım yapabilmeniz için Binance Smart Chain bağlantısı olan bir Metamask cüzdanınızın olması yeterli.

Alımlar BUSD ile yapılırken, işlem ücretleri için az miktar BNB bulundurmanız gerekebilir. 

Promodex Public Sale sayfasına Promodex ana sayfasından “investor” sekmesine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Promdoex Public Sale’den nasıl PROMO token alırım? 

İşte videolu anlatımı:

 

 

Influencerlara özel Private Sale

Promodex, Private Sale kampanyasını sadece influencerlara özel olarak düzenliyor. 27 Şubat’ta gerçekleşecek olan satış, sadece, sosyal medya fenomeni, kanal sahibi ve yayıncı gibi influencerların  katılımına açık olacak. Promodex  “Private Sale” ‘de PROMO arzının 1%’ine denk gelen 9 Milyon PROMO token satılacak. Tokenlerin 0,018 USD fiyatından satılacağı satışta, toplam 162.000 USD değerinde PROMO token satılması planlanıyor
Promodex Private Sale başvuru ve ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: