Loading...
btc
BTC
0.71%
Bitcoin
67.134,01 USDT
eth
ETH
0.43%
Ethereum
3.518,87 USDT
bch
BCH
1.39%
Bitcoin Cash
396,74 USDT
xrp
XRP
4.13%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
0%
Litecoin
73,40 USDT
bnb
BNB
0.17%
Binance Coin
594,40 USDT
sol
SOL
2.9%
Solana
174,03 USDT
avax
AVAX
3.08%
Avalanche
29,03 USDT
ada
ADA
-0.26%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.04%
Poladot
6,34 USDT
doge
DOGE
7.06%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
2.06%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Promodex Public Sale Whitelist için Son 2 Gün

Promodex Public Sale Whitelist için Son 2 Gün

Promodex
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Influencer marketing 2.0 sloganıyla yola çıkan Promodex platformu, yerel tokenleri PROMO token için Public Sale (Açık Satış) aşamasında sona yaklaşıyor. PROMO token satışları 21-26 Şubat tarihleri arasında Promdex.io’nun kendi platformunda yer alan Launchpad’de gerçekleşecek.

Promodex Public Sale için gün sayıyor

Promodex, işletme, marka ve projelerle sosyal medya fenomenleri, ödül avcısı takipçiler ve her büyüklükteki dijital yayıncıyı birbirine bağlayan blockchain tabanlı, programatik bir “Influencer Marketing” pazar yeri.

PROMO token, Promodex platformunun, aktif işlem ve etkileşimlerde kullanılan yerel tokeni.

2021 Yılında kurulan platform, yol haritasında ilan ettiği aşamaları gerçekleştirmeye devam ediyor. Daha önce, “Seed Funding (Tohum Fonlama)” ve Ön-Satış aşamalarını tamamlayan platform, 5 Ocak’ta “Public Sale Whitelist” kampanyasını başlattı. Public Sale satışı 21-26 Şubat tarihleri arasında, 4 farklı aşamada yapılacak.

Platformla ilgili dikkat çeken önemli bir ayrıntı, Promodex’in oldukça sıkı bir “tokenomics” politikasına sahip olması. Platform katı bir “balina karşıtı” yani PROMO token balinalarının oluşmasını önleyici, politika yürütüyor. Platform, kurucular dâhil olmak üzere borsa açılımı öncesi balina oluşumunun önüne geçmek için oldukça dikkatli davranıyor. Bu durumun, özellikle borsa açılımı sonrası token fiyatının düşmesini önleyici bir yaklaşım olduğu açık.

Promodex Public Sale (Açık Satış)

Token satışı ve serbest kalma süreci ile ilgili ayrıntılı bilgi Promodex Tokenomics sayfasında görülebilir.

Public Sale öncesi Whitelist kampanyasına katılmak isteyenler için son gün 19 Şubat.

promodex Promodex Public Sale Whitelist için Son 2 Gün

Promodex Public Sale, 21-26 Şubat tarihlerinde 4 aşamada gerçekleşecek. Public Sale, açık satış sürecinde toplam PROMO arzının 2%’sine denk gelen, 18 Milyon PROMO token satılacak. Public Sale’de her biri 0,021 USD’den toplam, 378.000 USD değerinde PROMO token satışı yapılacak.

Public Sale’e katılmak isteyenler, Public Sale Whitelisting kampanyasına katılarak whiteliste dahil olabilirler. Whitelist kampanyasında kazanılan puana göre, en az 5 USD en fazla 1000 USD karşılığında PROMO token alım hakkı elde edebilirsiniz.

Promodex PROMO token Public Sale kampanyasına katılmak için lütfen TIKLAYINIZ.

Influencerlara özel Private Sale

Promodex, Private Sale kampanyasını sadece influencerlara özel olarak düzenliyor. 

27 Şubat’ta gerçekleşecek olan satış, sadece, sosyal medya fenomeni, kanal sahibi ve yayıncı gibi influencerların  katılımına açık olacak. 

Promodex  “Private Sale” ‘de PROMO arzının 1%’ine denk gelen 9 Milyon PROMO token satılacak. Tokenlerin 0,018 USD fiyatından satılacağı satışta, toplam 162.000 USD değerinde PROMO token satılması planlanıyorPromodex Private Sale başvuru ve ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.