Poloniex-APENFT işbirliğinden yeni NFT pazar yeri

apecoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Poloniex kripto para borsası, APENFT ile işbirliğine gidiyor.

Poloniex-APENFT işbirliğinden yeni NFT pazar yeri

Öne gelen NFT pazar yeri APENFT kripto para borsası Poloniex ile işbirliğine gidiyor. Yapılan işbirliği ile beraber, kullanıcılar APENFT vasıtasıyla, Poloniex borsası üzerinden NFT trade edebilecekler.

APENFT yürüttüğü özel bir kampanya ile birlikte 25 Mayıs’ya Poloniex üzerinde işlem yapmaya başlayacak. Kullanıcılar kampanya süresince, Gnesis NFT, BAYCTron, MAYCTron ve Tron Meebits üzerinde özel indirimler kazanabilecekler.

Poloniex-APENFT işbirliğinden yeni NFT pazar yeri

Poloniex yöneticisi Shaun Scovil konuyla ilgili şunları söyledi:

APENFT ile otaklık kurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklığın, NFT endüstrisinin gelişmesine katkıda bulunacağına inanıyoruz. Metaverse geldiğinde NFT’ler bu yeni dünyanın büyük bir parçası olacak.


Poloniex, yaklaşık 8 yıldır hizmet veren bir kripto para borsası. Borsa son hamlesi ile birlikte kullanıcılarına NFT trade imkanı verirken, sektörün büyümesine de önemli katkı sağlayacak.

İlgili: APENFT nedir? Geleceği nasıl

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Poloniex-APENFT işbirliğinden yeni NFT pazar yeri
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.