1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Poloniex-APENFT işbirliğinden yeni NFT pazar yeri

Poloniex-APENFT işbirliğinden yeni NFT pazar yeri

Poloniex-APENFT işbirliğinden yeni NFT pazar yeri
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Poloniex kripto para borsası, APENFT ile işbirliğine gidiyor.

Poloniex-APENFT işbirliğinden yeni NFT pazar yeri

Öne gelen NFT pazar yeri APENFT kripto para borsası Poloniex ile işbirliğine gidiyor. Yapılan işbirliği ile beraber, kullanıcılar APENFT vasıtasıyla, Poloniex borsası üzerinden NFT trade edebilecekler.

APENFT yürüttüğü özel bir kampanya ile birlikte 25 Mayıs’ya Poloniex üzerinde işlem yapmaya başlayacak. Kullanıcılar kampanya süresince, Gnesis NFT, BAYCTron, MAYCTron ve Tron Meebits üzerinde özel indirimler kazanabilecekler.

Poloniex-APENFT işbirliğinden yeni NFT pazar yeri

Poloniex yöneticisi Shaun Scovil konuyla ilgili şunları söyledi:

APENFT ile otaklık kurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklığın, NFT endüstrisinin gelişmesine katkıda bulunacağına inanıyoruz. Metaverse geldiğinde NFT’ler bu yeni dünyanın büyük bir parçası olacak.

Poloniex, yaklaşık 8 yıldır hizmet veren bir kripto para borsası. Borsa son hamlesi ile birlikte kullanıcılarına NFT trade imkanı verirken, sektörün büyümesine de önemli katkı sağlayacak.

İlgili: APENFT nedir? Geleceği nasıl

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: