1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Piyasa düşerken bu altcoinler fırsat!

Piyasa düşerken bu altcoinler fırsat!

Piyasa düşerken bu altcoinler fırsat!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası büyük bir düzeltme yaşıyor. Bu piyasa koşullarında alınabilecek altcoinler hangileri? Ünlü analist cevap verdi. Detaylar haberimizde.

Piyasa düşerken bu altcoinler fırsat!

Kirpto piyasası büyük bir düzeltme yaşıyor. Değer kayıpları yaşanan piyasada Bitcoin 45,400 dolardan Ethereum ise 3,300 dolardan işlem görüyor.

Altcoinlerde düşüşten nasibini aldı. Değer kayıpları çift haneli rakamlarda. Bu seviyeler alım fırsatı mı? Ünlü analist Pentoshi, iki altcoin için analiz yaptı.

Pentoshi, 258.200 Twitter takipçisine, merkezi olmayan oracle ağının önümüzdeki haftalarda Bitcoin’den önemli ölçüde daha iyi performans gösterdiğini gördüğünü söylüyor. LINK’in fiyatının da önümüzdeki 4-6 hafta arasında yükselebileceğini savunuyor.

Bkz: Kripto piyasalar neden düşüşte!

“Bence insanlar LINK üzerinde duruyor. İnsanların gözlerinin önünde devasa şeyler oluyor, önümüzdeki 4-6 hafta içinde fiyat çok daha yüksek olursa şaşırmayacağım.”

Pentoshi’nin grafiğine göre, LINK/BTC çifti, yazı yazarken 57,82 dolar değerinde olan 0.0011 BTC hedefine giden yolda önemli dirençler almaya hazır görünüyor. Bu LINK’in 26 dolarlık mevcut değerinden %100’ün üzerinde bir atışı temsil ediyor.

altcoin Piyasa düşerken bu altcoinler fırsat!

Kripto tüccarı ayrıca 1,62 dolardan direnç aldığını ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,70 doların üzerine çıkmaya hazır olduğunu söylediği katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon’u (MATIC) izlediğini belirtti. MATIC, anlık olarak 1,24 dolardan işlem görüyor.

“Muhtemelen kısa vadede bayraklar açılır ve dağılır. Bu çizelgeyi çok beğendim ve ona uygun bir FA (temel analiz) var.”

Ödemeler için bir kripto para birimi ve merkezi olmayan finans uygulamaları için bir blok zincir olan Algorand (ALGO), yeni bir yükseliş trendi başlatmak için uzun vadeli çapraz direncini kırmaya hazırlanıyor. ALGO, piyasadaki düşüşten etkilenmedi. Yazım anında 1,53 dolardan işlem görüyor.

altcoin Piyasa düşerken bu altcoinler fırsat!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.