1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Phemex’ten sevgililer gününe özel kampanyalar

Phemex’ten sevgililer gününe özel kampanyalar

Phemex’ten sevgililer gününe özel kampanyalar
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2021 yılında yeni ATH’ler gördüğümüz kripto para piyasası, 2022 ile birlikte bir yavaşlama dönemine girmiş durumda. Bu da demektir ki bir çok yatırımcı kazanç elde etmekte zorlanıyor, hatta kayıplar yaşıyor. Bir süredir Bitcoin başta olmak üzere kripto para fiyatları, düşük seviyelerde seyrediyor ancak hızlı gelişimine devam eden kripto para piyasasında bir çok farklı kazanç fırsatı bulunmakta. Bunlardan birisi de Phemex’te Sevgililer Günü itibariyle başlayan “Phementine’ım Ol” kampanyası.

 

7 Mart’a kadar devam edecek olan kampanyada katılımcılar, 1 BTC değerindeki deneme fonuyla Kripto Kazan varlık yönetimi ürününden getiri elde edebilecekler. Hesap açan ve kampanyadaki adımları tamamlayan her yeni kullanıcı, bir hafta boyunca Phemex Kripto Kazan’ın 7 gün sabit BTC hesabında kullanmak üzere 1 BTC deneme fonu alacak. Süre sonunda deneme fonları kaybolurken kazanılan tüm faiz gelirleri kullanıcının olacak.

10 şanslı kullanıcıya tam 30 bin SLP 

Phemex’te Sevgililer Günü itibariyle başlayan bir diğer kampanya ile tam 30.000 SLP dağıtılacak. 53 tane coinin alınıp satılabildiği borsada yeni listelenen SLP, GameFi ekosisteminin önde gelen platformu Axie Infinity’nin token’ı. Son günlerde dikkat çekici bir fiyat performansı sergileyen SLP, şimdi Phemex’te belirli görevleri yerine getiren şanslı kullanıcılara ücretsiz veriliyor. 21 Şubat’a kadar devam eden etkinlikte 10 katılımcı, toplam 30.000 SLP’nin sahibi olacak. Kazananlar, 28 Şubat’ta açıklanacağı kampanyada ödüller 7 Mart’dan itibaren dağıtılmaya başlanacak.

 

Kampanyayla ilgili kurallar ve diğer detaylar Phemex’in web sitesinde!

 

Phemex, hemen hemen her yeni gün yeni bir kampanyayla kullanıcılarını ödüllendiriyor. Bu kampanyaları ve Phemex ile ilgili önemli duyuruları kaçırmamak için sosyal medya hesaplarını takip edin:

 

Twitter

Instagram

Telegram

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.