1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Peter Brandt’tan Dogecoin tahmini!

Peter Brandt’tan Dogecoin tahmini!

Peter Brandt’tan Dogecoin tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin’e yönelik isbetli tahminleri ile bilinen ünlü analist Peter Brandt’tan Dogecoin yatırımcılarını üzecek öngörü. Detaylar haberimizde.

Peter Brandt’tan Dogecoin tahmini!

Bitcoin tahminleri ile bilinen kripto dünyasının ünlü analisti Peter Brant Twitter sayfasında Dogecoin grafiği paylaştı ve Dogecoin’e ilişkin tahminlerde bulundu.

Tesla’nın sahibi ve CEO’su Elon Musk ve Amerikalı bir başka ünlü milyarder Mark Cuban tarafından desteklenen Dogecoin geçtğimiz mayıs ayında 0,74 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Elon’un Dogecoin’i 1 dolar yapma hedefleri herkes tarafından biliniyordu.

Bkz: Dogecoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bu beklentilerin çok arttığı bir dönemde ünlü iş adamı Saturday Night Live’ı(SNL) sunacak ve burada Dogecoin ile ilgili açıklamalarda bulunacaktı. Herkesin beklentisi Doge’nin bu programın ardından 1 doları görmesiydi. Ancak Elon’un programda kullandığı ifadeler sonrası Dogecoin çakıldı.

Bu düşüşün ardından kripto piyasasında yine Elon Musk’ın başını çektiği bir şok dalgası daha yaşandı. Dogecoin düşüşüne devam etti. Yazının kaleme alındığı anlarda 0,17 dolardan işlem görüyor.

Ünlü analist Peter Brandt, bugün paylaştığı Doge grafiğinde meme kripto para birimini çift başlı canavara benzetti. Brandt, yayınladığı grafikte Baş&omuz modelini gösterdi. Bu model çerçevesinde Dogecoin fiyatının daha aşağılara ineceğini belirtti. Bu ayın başlarında da benzer bir Dogecoin grafiği yayınlayan ünlü analist Peter Brandt, bu grafiklerin sadece bir tahmin olduğunu da belirtti.

Ancak Brandt’ın yanı sıra başka anlistler de Dogecoin yatırımcılarını uyarıyor. Birçok kripto analisti Dogecoin’in henüz dip seviyeleri görmediğini tahmin ediyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.