Önümüzdeki haftalarda gözler bu altcoinlerde olacak!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasası toparlanmaya devam ederken altcoinlere ilşkin teknik analizler ve tahminler gelmeye devam ediyor. İşte ünlü analistin önümüzdeki haftalarda patlayacağını düşündüğü altcoinler ve detayları.

Önümüzdeki haftalarda gözler bu altcoinlerde olacak!

Kripto analisti Elliot Wainman, kripto piyasası toparlanmaya devam ederken ve Bitcoin 47.000 dolar aralığında yüzerken, önümüzdeki haftalarda pat lamaya hazır olduğuna inandığı altcoinleri değerlendirdi. geembi.com

Wainman, 347.000 YouTube abonesine Ethereum’un (ETH) Mayıs çöküşünden önce ulaştığı bir önceki zirveyi geri almak için büyük olasılıkla yükselmeye devam edeceğini söyledi. Wainman, Ethereum’un bir hisse kanıtı konsensüs mekanizması elde etmeye yaklaştıkça varlığın büyük bir arz şoku yaşayacağına dikkat çekiyor.

“ETH kelimenin tam anlamıyla yanıyor. Proof of Stake’e geçiş bunu daha da dramatik hale getirecek ve EIP-1559’un henüz MetaMask tarafından desteklenmiyor. Büyük DApp’lerin [merkezi olmayan uygulamalar] henüz desteklenmediğini anlamak önemlidir. Bu şimdiye kadar inanılmaz bir arz şoku olsa da henüz bir şey görmedik. Kurumsal yatırım ürünleri için Ethereum pazar payları hızla yükseliyor. 2020’nin başından beri tam anlamıyla söylediğimiz gibi Ethereum, Ethereum’un Bitcoin’in gerçek piyasa değerine meydan okumaya başlayacağı kurumsal destekli bir ralli için hazırlanıyor.”

Bkz: Bu altcoinlere dikkat!

Wainman ayrıca Cardano’nun (ADA) Cardano blok zincirinde tam akıllı sözleşme işlevselliği için 12 Eylül’deki lansman tarihinin resmi duyurusu üzerine yükselmeye devam etmesini bekliyor.

“Charles Hoskinson, Cardano’da akıllı sözleşmelerin etkinleştirilmesi aslında sabit bir tarihe sahip olduklarının kanıtı. Artık insanlar Cardano’nun yeniliklerine ulaşmak için ADA’yı kullanmaya hazır.”

Wainman, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolünü ve merkezi olmayan değişim platformu SushiSwap’a (SUSHI) dikkat çekiyor. Tüccar, SushiSwap’ın değiştirilemez bir token (NFT) pazarını başlattığını belirtiyor.


Wainman, stabilcoin odaklı bir borçlanma ve borç verme platformu olan Terra’yı (LUNA) da yükselişe hazı olan altcoinler arasında gördüğünü belirtiyor. Wainman, varlık için bir Coinbase listesinin muhtemelen yakın olduğuna inandığı için LUNA’nın son rallisinin muhtemelen bitmediğini söyledi.

Son olarak Wainman, 7 Ağustos’tan beri izlediğini söylediği bir varlık olan Quickswap’tan (QUICK) bahsetti. Wainman’ın görüşüne göre, QUICK, kullanıcı ve işlem sayısı açısından SushiSwap ve Uniswap gibi büyük DEX rakiplerine karşı kafa kafaya gittiğinden şuanki değerinin üzerine çıkabilir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Önümüzdeki haftalarda gözler bu altcoinlerde olacak!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.