okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.42%
Bitcoin
69.852,42 USDT
eth
ETH
-0.84%
Ethereum
3.758,00 USDT
bch
BCH
-1.2%
Bitcoin Cash
508,81 USDT
xrp
XRP
-0.74%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.46%
Litecoin
86,97 USDT
bnb
BNB
0.33%
Binance Coin
620,58 USDT
sol
SOL
-0.02%
Solana
178,12 USDT
avax
AVAX
-0.37%
Avalanche
41,05 USDT
ada
ADA
-1.21%
Cardano
0,49 USDT
dot
DOT
-0.9%
Poladot
7,54 USDT
doge
DOGE
-1.08%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-1.17%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte ünlü analistin radarına giren altcoinler ve alım için uygun gördüğü seviyeler!

ünlü analist
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Piyasa hızlı bir hafta sonu geçiriyor. Altcoinler yatırımcılarının yüzünü güldürürken Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, yakın zamanda radarına takılan altcoinleri inceledi. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analistin radarına giren altcoinler ve alım için uygun gördüğü seviyeler!

Kripto piyasasında oldukça hareketli bir hafta sonu yaşanıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin bir konsolidasyondan geçse de yukarıya doğru hareketleneceğine dair işaretler veriyor. Altcoinler ise yatırımcılarının yüzünü güldürecek verimlilikte.

Özellikle Ripple ve Cardano için kazançlı bir gün geçiriyoruz. Başarılı analizleri ile bilinen kripto analisti Michael van de poppe, hafta sonu radarına takılan altcoinleri sosyal paylaşım platformu Twitter’da 360 binin üzerindeki takipçisi ile paylaştı. Koinmedya.com olarak ünlü analistin tahminlerini siz değerli okuyucularımız için derledik.

Analistin ilk dikkat çektiği kripto para Terra (LUNA). Coinmarketcap verilerine göre yazım anında 17,27 dolardan işlem gören LUNA için Poppe, şuandaki fiyatından alım yapmayacağını belirtiyor. Kripto para için 15 doların altını ise bir alım fırsatı olarak değerlendiriyor.

Bkz: Ripple balinaları iş başında!

LUNA’nın bir sonraki hedefi olan 19,32 dolar seviyesine çıkması için 16,35 dolarlık destek seviyesinden düşmemesi gerektiğini savunuyor.

ünlü analist İşte ünlü analistin radarına giren altcoinler ve alım için uygun gördüğü seviyeler!

Poppe’nin radarındaki ikinci kripto para eşler arası transfer ağı Ravencoin (RVN). Poppe, alım içim 0,12 doların altını işaret ediyor.  RVN, yazım sırasında 0,15 dolardan işlem görüyor.

ünlü analist İşte ünlü analistin radarına giren altcoinler ve alım için uygun gördüğü seviyeler!

Van de Poppe, ölçeklenebilir blockchain ürünü Cosmos’un (ATOM), 12,7 dolarlık destek seviyesine çekilebileceğini ve bu seviyeden sonra yükselişe geçerek eylül ayında 17 dolara kasımda ise 20 dolara yükselmesini beklediğini belirtiyor. ATOM yazım anında 15 dolardan işlem görüyor.

ünlü analist İşte ünlü analistin radarına giren altcoinler ve alım için uygun gördüğü seviyeler!

Poppe’nin hafta sonu incelemesinde teknik detaylarını değerlendirdiği son altcoin ise Wootrade Ağı (WOO), WOO, yazım anında 0,84 dolardan işlem görüyor. Van de Poppe, Woo’nun 0,91 dolardan dirençle karşı karşıya olduğunu ve 0,55 dolar seviyesine düşerse alım için düşünülebileceğini belirtiyor.

ünlü analist İşte ünlü analistin radarına giren altcoinler ve alım için uygun gördüğü seviyeler!

Poppe, Bitcoin için gelen sorular için 47,000-49,000 direnç aralığında Bitcoin için herhangi bir işlem yapmayacağını ifade etti. Ethereum’da ise 3,160 dolara düşmesi durumunda alım yapabileceğini söyledi. Analist, aynı zamanda Ethereum’un direnç alanını ne şekilde kıracağının Bitcoin’e bağlı olduğunu düşünüyor.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.