Loading...
btc
BTC
0.17%
Bitcoin
67.426,78 USDT
eth
ETH
0.11%
Ethereum
3.501,28 USDT
bch
BCH
-0.13%
Bitcoin Cash
445,53 USDT
xrp
XRP
-0.01%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-0.06%
Litecoin
77,27 USDT
bnb
BNB
-0.15%
Binance Coin
601,55 USDT
sol
SOL
-0.23%
Solana
148,96 USDT
avax
AVAX
-0.48%
Avalanche
31,40 USDT
ada
ADA
-0.19%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
0.21%
Poladot
6,39 USDT
doge
DOGE
-0.12%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
0.09%
Shiba Inu
0,00 USDT

Nuls Nedir ve Hangi Çözümü Sunmaktadır?

Nuls Token And Others
NULS ve Diğer Çapraz Zincirler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.
Genelde ilginç blok projelerini gördüğümüz çoğu zaman olmaz. NULS, görünüşte Blockchain teknolojisinin dünyasında var olmasını istediğiniz bir şey olabilir. Özelleştirilebilir modüler bir altyapı ile, bu projenin kesinlikle ilgi çekici yönleri var.

NULS NEDİR?

Projenin oldukça ilgi çekici olduğu açıktır. Proje, bir mikrokernel ve fonksiyonel modüllerin üzerinde çalışan özelleştirilebilir modüler bir blok zincir ekosistemi kurmak istiyor. Akıllı sözleşmeler, çoklu zincir mekanizmaları ve çapraz zincir mutabakatı da vardır. Blockchain teknolojisi ile ilişkili avangard tavanı bozup bozmayacağını zaman gösterecek.

İŞLER NASIL YÜRÜYOR?

Projenin mevcut hedefi, blockchain teknolojisinin genel esnekliğini ve rahatlığını artırmaktır. Çoğu insanın düşündüğü şeyden farklı olarak, mevcut kamusal ve açık kaynaklı engeller, ölçeklendirme, esneklik veya çapraz zincirleme çözümleri için uygun değildir. NULS, özelleştirilebilir bir kamu blockchain altyapısı oluşturarak bunu değiştirmek istiyor.

Bunu yaparken,işletmelerin, tüm şirketlere kendi merkezi olmayan uygulamalarını bu blok zincirde dağıtmasına izin vererek genel kredibilitelerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Doğal akıllı sözleşme teknolojisi ve çok zincirli mekanizma desteği sayesinde proje kesinlikle çok fazla potansiyele sahiptir. Bu çok zincirli yaklaşımla bütünleştirilmiş yan zincirler, gelecekteki ana NULS blok zincirine eklenecektir.

Çok fazla programlama bilgisine sahip olmadan iş lojistiğini belirlemek için projenin bir parçası olan akıllı sözleşmeler kullanılabilir. Bu, diğer akıllı sözleşme ekosistemlerinin bugün çalışma şekliyle oldukça benzerdir, ancak bu alanda biraz daha fazla rekabetin olması iyidir. Proje ayrıca işin ispatı veya ispat kanıtı yerine, ağ konsensüsüne ulaşmak için kredi kanıtlama algoritmasını kullanır.

NULS TOKEN’IN KULLANIMI

Genellikle blockchain platformlarında olduğu gibi projenin NULS olarak da bilinen kendi para birimine sahiptir. Bu tokenlar, bu ağın üstünde çalışan merkezi olmayan uygulamaları desteklemek, ayrıca uygulamalara ödeme yapmak, gelecekteki gelişmeleri desteklemek ve işlem ücretlerini ödemek için kullanılacaktır. Yine de, bu ağın tam potansiyeline ulaşması biraz zaman alabilir.

GELECEĞİ

NULS gelişiminin üç farklı aşaması var gibi görünüyor. Şu anda, ana net, temel modelleri ve akıllı sözleşme teknolojisini tanıtacak olan “ICE” aşamasındayız. Ana ağın, bu yılın Mayıs ve Temmuz ayları arasında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu, aynı zamanda PC ve mobil cüzdanların piyasaya sürüleceği zamandır. NULS’in akıllı sözleşmeleri, çoklu programlama dilleri için destek alacak ve ilk yerli dApps bu yıl içinde sunulacak.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.