1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Nimbus NBU Token, Dünyanın En Büyük DEX’i Uniswap’da

Nimbus NBU Token, Dünyanın En Büyük DEX’i Uniswap’da

Nimbus NBU Token, Dünyanın En Büyük DEX’i Uniswap’da
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Halka arz katılımına ve diğer araçlara dayalı olarak 10’dan fazla ödül akışı sunan DAO tarafından yönetilen bir platform olan Nimbus, 24 Şubat 2021 GMT 12 PM’de Uniswap’te NBU token listelemesini duyurdu.
Bu olay, NBU piyasa değerinin sadece iki günde ~ 35.000.000 $ ‘a ulaştığı, günlük işlemlerin 4.30.000 $’ a ulaştığı ve kilitli likiditenin 3.800.000 $ ‘a kadar yükseldiği son NBU lansmanından daha fazla dikkat çekecek gibi görünüyor.

Nimbus hakkında:

Nimbus, 2019’dan beri piyasada ve yenilikçi kripto arbitraj ticaret botları için kısa bir süre içinde 50.000 kullanıcı biriktirdi. 2020’de şirket, geleneksel halka arzlar, Eşler Arası Kredilendirme vb. Gibi denenmiş ve doğrulanmış finansal araçlara dayalı bir dApp’ler ekosistemine dönüşmeye başladı. Sonuç olarak, Platform, net ödül oluşturma mekanizmalarına dayalı olarak kullanıcılara 10’dan fazla ödül akışı sağlayacaktır – hepsi tek bir jetonla kullanılabilir: NBU.

Uniswap’teki NBU belirteç listesi, bu dönüşüm sürecinde mantıklı bir sonraki adımdır ve Nimbus’ı takip edenleri birçok avantaj beklemektedir.
  • 1) İlk olarak, listeleme dahili Nimbus Swap makinesi ve Uniswap arasında harika arbitraj fırsatları yaratacaktır. Bu, listelemenin ilk günlerini kaçırmak için tamamen pahalı hale getiriyor! Dahası, token değeri seviyesindeki farklılıklar dışarı çıksa bile, Nimbus Platformu kullanıcılara onları memnun edecek kadar ödül sunacaktır – Likidite aracılığıyla% 100 APY veya diğer inanılmaz fırsatlar ve stake etme seçenekleri ile işlevsellik sağlar.
  • 2) İkincisi, yüksek likidite beklentileri nedeniyle, Uniswap, kullanıcıların oran çok fazla dalgalanmadan daha büyük swaplar yapmasını sağlar. Dolayısıyla, NBU yığınlarını stoklama konusunda gerçekten ciddi olan herkes, sonunda bunu daha istikrarlı bir fiyatla ve daha düşük ücretlerle yapabilirler!
  • 3) Son olarak, listeler normalde talebi artırdığından, uzun vadede NBU’yu tutmaya kendini adamış olanlar bile 24 Şubat’ı heyecanla bekliyorlar.

Nimbus platformunun görünürlüğü büyük bir hızla arttığından, NBU satın almak şu an olduğundan daha çekici olamazdı! Ve Uniswap bunun için kesinlikle harika bir araçtır, bu nedenle 24 Şubat 12: 00 GMT’den itibaren Uniswap’ta NBU için arama yapın.

Nimbus hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Aşağıdaki bağlantıları takip etmeniz yeterlidir:

Website​:​ ​https://nimbusplatform.io/
Twitter​:​ ​https://twitter.com/nmbplatform

Telegram​:​ ​https://t.me/nmbplatform
Medium​:​ ​https://nimbusplatform.medium.com/