Loading...
btc
BTC
0.14%
Bitcoin
63.883,70 USDT
eth
ETH
-0.15%
Ethereum
3.079,31 USDT
bch
BCH
-0.66%
Bitcoin Cash
483,63 USDT
xrp
XRP
-0.49%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.38%
Litecoin
79,64 USDT
bnb
BNB
-0.11%
Binance Coin
537,01 USDT
sol
SOL
-0.16%
Solana
136,01 USDT
avax
AVAX
-1.18%
Avalanche
34,35 USDT
ada
ADA
-0.85%
Cardano
0,45 USDT
dot
DOT
-0.84%
Poladot
6,64 USDT
doge
DOGE
-0.07%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
0.06%
Shiba Inu
0,00 USDT

Nhash bulut madencilik ile oturduğunuz yerden para kazanın

nhash bulut madencilik
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerde Bitcoin hash oranlarında %30 ve üzeri düşüş yaşadı ve birçok analist en büyük kripto paranın sürdürülebilirliği konusunda şüpheye düştü. Düşen hash oranlarına rağmen Bitcoin madenciliğine yönelik ilgi, artış gösteriyor. Bitcoin madencilik endüstrisine giriş yapan yeni madenciler sayesinde madencilik zorluğu artıyor ve Bitcoin her zamankinden daha güçlü.

En güçlü işletimsel ağa dönüşmesine rağmen Bitcoin, yavaş yavaş sadece zenginler için uygun bir yatırım aracına dönüşmeye başladı. Bitcoin madenciliği teknik bilgi, pahalı donanım ve yüksek elektrik maliyeti gerektiriyor ki bu durum sıradan yatırımcıların madencilik sektörüne girmesini engelliyor. Bu nedenle yatırımcılar, madenciliğini yapabilecekleri alternatif kripto para ve madencilik türleri arayışına girdiler.

Yukarıda bahse konu olan nedenlerden ötürü Bitcoin madenciliği için tek alternatif kalıyor o da Bitcoin bulut madenciliği. Bir sonraki bölümde günlük sadece 70 dolar gibi düşük rakamlarla Nhash üzerinden nasıl Bitcoin madenciliği yapılabileceği konusunda daha açıklayıcı bilgiler verilecektir.

Bulut madenciliği; uzak bir veri merkezini kullanarak ve bu veri merkezinin işletim gücünü paylaşmasıyla yapılan bir madencilik sürecidir.”

Bir bulut madencilik servisi olan Nhash, herkese pahalı donanımlara ve yüksek teknik bilgiye ihtiyaç duymadan Bitcoin madenciliği yapma imkanı sunuyor. Bitcoin madencilik donanımları ve rigleri bir madencilik şirketine ait tesiste saklanır ve muhafaza edilir. Müşterilerin yapması gerek şey ise kaydolmak ve madencilik ürünleri satın almak. Sonrasında hesabınıza Bitcoin ödülleriniz yatacaktır.

Nhash takımı sadece kripto para meraklıları için değil sıradan kullanıcılar için de Bitcoin madenciliğini ulaşabilir hale getiriyor.” Lütfen Nhash websitesine bakınız.

Bulut madenciliği hizmeti birden fazla PoW (iş yükü) sözleşmesi arasından en uygun olan sözleşmeyi satın almaya imkan tanır. Platformlar SHA-256, Scrypt ve ETHASH dahil Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve diğer kripto paraların madenciliğine olanak tanıyor. Madencilere ödüller günlük ödenir ve madenciler ödüllerini kendi kripto para cüzdanlarına direkt transfer edebilirler.  Nhash, kripto para madenciliğini kolay, hızlı, kârlı ve her keseye uygun hale getirmeyi hedefliyor.

Bu hedefi gerçekleştirmek için Nhash kendi ekibini yetenekli mühendisler, yazılımcılar ve madencilik uzmanları arasından seçilmiştir. Ekibimiz kripto para madenciliğini sorunsuz ve en yüksek ödül oranlarına ulaşacak şekilde bulut madenciliği hizmeti üzerinden gerçekleştirmektedir.

En ucuz ve en kârlı bulut madencilik hizmeti

Nhash, bir miktar sermayesi olan herkese kripto para madenciliği endüstrisinde en iyi bulut madencilik oranlarını sunar ve hemen kripto para ödülleri kazanmaya başlarsınız. Bulut madencilik hizmeti, 1 günlük madencilik sözleşmesi 70 dolar gibi düşük rakamdan başlamak üzere, 5 farklı BTC madencilik planı sunmaktadır. 1 günlük BTC madencilik sözleşmesi herhangi bir ekstra bakım ücreti talep etmeden günlük %3’lük ödül oranı teklif ediyor.

Diğer sözleşmeler:

7 günlük madencilik sözleşmesi: 200 dolar gibi düşük ücretten üyelik başlar ve %6’ya kadar sabit bir ödül oranı teklif eder.

14 günlük madencilik sözleşmesi: 600 dolarlık maliyet karşılığında %10’lık bir ödül oranı teklif eder.

nhash bulut madencilikNHash mega sözleşmeler de sunmaktadır. Mega sözleşmeler:

30 günlük madencilik sözleşmesi: 2,000 dolarlık maliyet karşısında %25’lik bir ödül oranı teklif eder.

45 günlük madencilik sözleşmesi: 5,000 dolarlık maliyet karşısında %40’lık ödül oranı teklif etmektedir.

Son olarak, Nhash tüm kullanıcılar için 5 dolarlık bir kayıt bonusu kampanyası başlattı. Ayrıca programa davet ettiğiniz her arkadaşınız için sizleri ödüllendiren bir program yürütüyor. Başlangıç seviyesinde madenciler, referans olduğunuz arkadaşlarınızın hash gücünün (Nhash’e yatırılan para) %2’sini alır. Bu oturduğunuz yerden para kazanmanın mükemmel bir yöntemi olabilir. NHash hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bulut madenciliği sözleşmelerini satın almak için Nhash.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.