1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Milyoner Bitcoin adresleri 45,000 dolardan kar almadı! Beklentileri ne?

Milyoner Bitcoin adresleri 45,000 dolardan kar almadı! Beklentileri ne?

Milyoner Bitcoin adresleri 45,000 dolardan kar almadı! Beklentileri ne?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin geçtiğimiz hafta uzun bir aranın ardından 45,000 dolar etiketine dokundu. Balinalar Bitcoin sattı mı? Detaylar haberimizde.

Milyoner Bitcoin adresleri 45,000 dolardan kar almadı! Beklentileri ne?

100 ila 10.000 BTC arasında tutan Bitcoin milyoner adresleri, dünyanın en büyük dijital para biriminin fiyatındaki son artışa rağmen kripto para varlıklarını satmıyor. Tam tersine balinalar son beş günde yaklaşık 100,000 BTC topladı.

Kripto analiz platformu Santiment tarafından yayınlanan en son verilere göre, Bitcoin milyoner adresleri şu anda kayıtlardaki en yüksek seviye olan yaklaşık 9,23 milyon Bitcoin’i tutuyor. Genel BTC ağ etkinliği ise son birkaç gün içinde önemli ölçüde artış gösterdi.

Bkz: Ünlü stratejistin Bitcoin tahmini için tıklanyınız!

Dünyanın en değerli kripto para birimi son üç haftada önemli bir sıçrama gördü. 20 Temmuz’da yaklaşık 29.000 dolara kadar düştükten sonra, Bitcoin 8 Ağustos’ta 45.000 dolar fiyat seviyesini geçti. Şu anda Bitcoin, yaklaşık 820 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 43.000 doların üzerinde işlem görüyor. BTC’nin kripto piyasası hakimiyeti yaklaşık %46,5 seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin’in güncel fiyat hareketlerini ve anlık grafiklerini Koinmedya.com’dan takip edebilirsiniz.

Bitcoin Milyoner Bitcoin adresleri 45,000 dolardan kar almadı! Beklentileri ne?

 

100 ila 10.000 BTC arasında tutan Bitcoin milyoner adresleri, son birkaç haftadır gördüğümüz bu artışta kâr getiren işaretler göstermedi. Bunun yerine ellerindeki Bitcoin’i artırmaya çalışan balinalar Bitcoin fiyatlarının daha fazla yükseleceği konusunda büyük beklenti içerisinde.

Kripto veri firması Glassnode’dan gelen son veriler de Bitcoin sahiplerinin BTC için yükseliş işaretinin devam ettiğini düşünerek kripto para birimini harcamakla ilgilenmediğini gösteriyor.

Glassnode geçtiğimiz hafta BTC adres etkinliğinde %30’luk bir artışın altını çizdi. Bu artış genel olarak dijital para birimlerinin piyasa değerindeki son sıçramadan kaynaklanıyor. Kripto para varlıklarının toplam piyasa değeri şu anda 1,75 trilyon dolar civarında.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.