1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Mike Novogratz’dan DOGE severleri mest edecek inanılmaz sözler!

Mike Novogratz’dan DOGE severleri mest edecek inanılmaz sözler!

Mike Novogratz’dan DOGE severleri mest edecek inanılmaz sözler!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Galaxy Dijital CEO’su Mike Novogratz’dan patronları çıldırtan DOGE yatırımcılarını ise mest eden inanılmaz sözler!

DOGE Z kuşağının sisteme gösterdiği orta parmağıdır!

 

Kripto para piyasalarında DOGE çılgınlığı tüm hızıyla sürüyor. Öyle ki Binance’de oluşan DOGE işlem hacmine baktığımızda oluşan hacmin Bitcoin işlem hacminin iki katını bile geçtiği görülüyor.

DOGE Mike Novogratz’dan DOGE severleri mest edecek inanılmaz sözler!

Oluşan bu durum kripto para sektörünün kült isimlerinin dikkatinin DOGE üzerine yoğunlaşmasına ve değerlendirme yapmalarına neden oluyor. Doge hakkında son konuşan isim olarak ise karşımıza Galaxy Dijital’in ünlü CEO’su Mike Novogratz çıkıyor.

Mike Novogratz kısa süre önce CNBC’nin Squawk Box isimli finans programına DOGE hakkında kritik değerlendirmelerde bulundu. Novogratz, DOGE’yi Z kuşağının mevcut sisteme karşı gösterdiği orta parmağı benzetmesinde bulunarak, uzun süre hafızalardan çıkmayacak bir konuşmaya imza attı.

”İnsanları Dogecoin’in söylediklerine kulak vermeye davet adiyorum. Dogecoin’in en dürüst shitcoinlerden biri olduğunu düşünüyorum. DOGE’yi ateşleyen dinamikleri incelediğimizde, karşımıza nihilizmden bir parça, bir heyecan, bir başkaldırı çıkıyor. Kısacası Dogecoin’de itkiyi oluşturan farklı bir yapı var. Ben DOGE’yi Z kuşağının mevcut sisteme karşı gösterdiği orta parmağı olarak görüyorum.

İlgili haber: Dogecoin (DOGE) nedir, madenciliği nasıl yapılır, geleceği nasıl?

Evet, Dogecoin geleneksel anlamda başarılı bir şirket değildir. Perde arkasında çalışan yenilikçi geliştirme çalışmaları çok azdır veya hiç yoktur. Ancak insanların özelliklede Z kuşağının tek bir birleştiri fikrin arkasına yerleştiğinde neler yapabileceğini bizlere bir kez daha kanıtlamıştır.”

DOGE’nin bu performansını devam ettirip ettiremeyeceği belli olmasa da, insanların cumartesi akşamı SNL’yi izleyeceği kesin. Bildiğiniz gibi kendisini Dogefather olarak taktim eden Elon Musk, 8 Mayıs’ta SNL canlı yayınına katılacağını ve bir takım açıklamalar yapacağını belirtmişti. Hep beraber olacakları izleyip görelim.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.