Microstrategy’den Bitcoin yatırımcılarını sevindirecek açıklama!

microstrategy
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para yatırım şirketlerinden biri olarak gösterilen Microstrategy, yaklaşık 500 milyon dolarlık yeni alım gerçekleştirdiğini duyurdu!

Müjdeyi şirket CEO’su Michael Saylor verdi!

 

Dünyanın en büyük kripto para yatırım şirketlerinden biri olarak gösterilen Microstrategy, yeni bir alım gerçekleştirdiğini duyurdu. Microstrategy’nin CEO’su Michael Saylor, şirketin, ücretler ve masraflar dahil olmak üzere Bitcoin başına yaklaşık 37.617 dolar ortalama fiyatla 489 milyon dolar karşılığında 13.005 BTC’lik yeni bir alım gerçekleştirdiğini duyurdu. Böylelikle Microstrategy’nin sahip olduğu toplam Bitcoin sayısı yaklaşık olarak 105.085 adet BTC’ye yükseldi.

”MicroStrategy, Bitcoin başına ortalama ~ 37.617 $ fiyatla yaklaşık 489 milyon dolar karşılığında 13.005 Bitcoin daha satın aldı. Böylelikle 21.06.21 tarihi itibariyle hodl ettiğimiz ~105.085 Bitcoin’in, BTC başına ortalama maliyeti ~26.080 dolar olurken, Bitcoin’e yaptığımız yatırım miktarımız ~2,741 milyar dolara yükseldi.”

MicroStrategy’den gelen bu olumlu haber üzerine gün içinde 31.000 dolar seviyelerine kadar düşen BTC an itibariyle 33.000 doların üzerine çıkmış durumda. Bu haberle beraber son 1 haftada yaklaşık %24 değer kaybeden BTC’nin düşüşü bir miktar dursa da, uzmanlar yeni yatırım yapmadan önce en azından günlük kapanışta yeşil bir mum görme konusunda ısrarcı.

Canlı Bitcoin grafiği – BTC, Dolar ve Türk Lirası


0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Microstrategy’den Bitcoin yatırımcılarını sevindirecek açıklama!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.