1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Microstrategy’den Bitcoin yatırımcılarını sevindirecek açıklama!

Microstrategy’den Bitcoin yatırımcılarını sevindirecek açıklama!

Microstrategy’den Bitcoin yatırımcılarını sevindirecek açıklama!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük kripto para yatırım şirketlerinden biri olarak gösterilen Microstrategy, yaklaşık 500 milyon dolarlık yeni alım gerçekleştirdiğini duyurdu!

Müjdeyi şirket CEO’su Michael Saylor verdi!

 

Dünyanın en büyük kripto para yatırım şirketlerinden biri olarak gösterilen Microstrategy, yeni bir alım gerçekleştirdiğini duyurdu. Microstrategy’nin CEO’su Michael Saylor, şirketin, ücretler ve masraflar dahil olmak üzere Bitcoin başına yaklaşık 37.617 dolar ortalama fiyatla 489 milyon dolar karşılığında 13.005 BTC’lik yeni bir alım gerçekleştirdiğini duyurdu. Böylelikle Microstrategy’nin sahip olduğu toplam Bitcoin sayısı yaklaşık olarak 105.085 adet BTC’ye yükseldi.

”MicroStrategy, Bitcoin başına ortalama ~ 37.617 $ fiyatla yaklaşık 489 milyon dolar karşılığında 13.005 Bitcoin daha satın aldı. Böylelikle 21.06.21 tarihi itibariyle hodl ettiğimiz ~105.085 Bitcoin’in, BTC başına ortalama maliyeti ~26.080 dolar olurken, Bitcoin’e yaptığımız yatırım miktarımız ~2,741 milyar dolara yükseldi.”

MicroStrategy’den gelen bu olumlu haber üzerine gün içinde 31.000 dolar seviyelerine kadar düşen BTC an itibariyle 33.000 doların üzerine çıkmış durumda. Bu haberle beraber son 1 haftada yaklaşık %24 değer kaybeden BTC’nin düşüşü bir miktar dursa da, uzmanlar yeni yatırım yapmadan önce en azından günlük kapanışta yeşil bir mum görme konusunda ısrarcı.

Canlı Bitcoin grafiği – BTC, Dolar ve Türk Lirası

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.