1. Anasayfa
 2. İnceleme
 3. Güncel Kambria (KAT) rehberi: Kambria nedir?

Güncel Kambria (KAT) rehberi: Kambria nedir?

Güncel Kambria (KAT) rehberi: Kambria nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Merhaba sevgili okurlar. Bugün Kambria projesinin Temel Analiz‘i ile karşınızdayım. Bu yazımızda“Kambria Nedir?” sorusuna cevap aramaya çalışacağız.


Kambria Nedir?

Kambria Açık İnovasyon Ekosistemi

Kambria, AI (yapay zekâ) ve Robot Teknolojisi için ilk merkeziyetsiz açık inovasyon platformudur.

Bu platform kullanılarak, herkes yenilikçi fikirleri araştırmak, geliştirmek ve ticarileştirmek için iş birliği yapabilir ve katkılarından dolayı adil şekilde ödüllendirilebilir.

Devlet kurumları, önde gelen üniversite ve şirketlerle ortaklıklar yoluyla Kambria, inovasyon yöntemlerini değiştirmek ve ileri teknoloji geliştirme ve sektörün benimsenmesini hızlandırmak için sürdürülebilir bir açık inovasyon ekosistemi kurmaya kendini adamış.

kat token

Platformun ne tür özellikleri var?

 • Global İnovasyon Fonu, dünya çapındaki araştırmacılar ve şirketler arasındaki iş birliğini kolaylaştırıyor. En iyi üniversitelerle bağlantı kurmak isteyen şirketler, Ar-Ge’ye yatırım yapmak için fona erişebilirler. Araştırmacılar ihtiyaç duyulan sermayeye kolayca ulaşabilir.
 • Açık İnovasyon Merkezi, AI ve robotik inovasyonlarını hızlandırmak için kuruluşlara birinci sınıf çözümler sunan küresel bir fiziksel Ar-Ge laboratuarı ağıdır.
 • Şirketlerin kurulum ve kullanımı kolay, tam donanımlı fiziksel laboratuarlarla fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olabilir.
 • Belirtilen sorunlu bir alanla ilgili ürün, çözüm ve teknoloji oluşturmak için tasarlanmış yeni bir startup kurulmasına yardımcı olabilir.
 • İleri teknoloji çözümleri üretmek için düzenlediği yazılım yarışmalarıyla şirketleri ve yenilikçileri bir araya getiriyor.
 • İleri teknoloji hakkında bilgi edinmek isteyen herkesi eğitmek için AI, Robot Teknolojisi ve blockchain geliştirme alanlarında dünyanın dört bir yanındaki en iyi eğitimcilerle iş birliği yapıyor. Yakında online kurslar da başlayacakmış.
 • Açık inovasyon platformu blockchain üzerine kuruludur ve iş birliğini teşvik etmek için kripto-ekonomi ve oyun teorisi ile benzersiz şekilde tasarlanmış protokoller içerir.
 • Linux ve Android gibi yaygın olarak kullanılan diğer açık kaynaklı işletim sistemlerinden ilham alan platformun çekirdeği, üst düzey bir davranış kütüphanesinden ve robotik için modüler donanım ve yazılım bileşenlerinden oluşan açık bir havuzdur.
 • Platform, Kambria’nın geniş kapsamlı açık yenilik hizmetlerini destekliyor. Hepsi KAT token’ının sorunsuzca kolaylaştırdığı etkileşimlerle platform üzerinden yönetiliyor.

Whitepaper için tıklayınız.

17 kişilik ve çoğu bilim insanı olan geniş bir ekipleri var. Tamamını görmek için tıklayınız.

KAT token  Partnerlerine bir bakın 🙂

Kambria Güncel Kambria (KAT) rehberi: Kambria nedir?

Kambria Token: KAT

KAT token toplam arzı 3,800,000,000. Dolaşımdaki adet 1,230,544,848.

Marketcap yaklaşık 1 milyon 250 bin USD.

23 Aralık’ta 100 milyon adet KAT yakılacak. Duyuruya şuradan ulaşabilirsiniz.

Twitter’a giriş tarihleri Eylül 2017. Takipçi sayıları 12 bin 100.

Telegram’da bu sayı 10974.

Kripto Paralar ve Temel Analiz kitabımı incelemek veya almak için TIKLAYINIZ.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.